PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

mmaf

Do czego brązowe buty i kurtka ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wesołych wszystkim :)

@Szwagier

Stwierdziłem, że sobie napiszę prostą aplikację, która będzie co 2h skanowała te wszystkie stronki z zegarkami i dawała powiadomienia jak trafi się zegarek po niskiej cenie - dobre rozwiązanie i nie trzeba ciągle wchodzić na te strony. Dla zainteresowanych priv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie zboczenie zawodowe - ostatnio nie miałem pomysłu na coś ciekawego poza pisaniem projektów, które robie już od jakiegoś czasu, ale do rzeczy:

Ma działać tak, że wpisujesz sobie w aplikację numery zegarków, które Cię interesują. Aplikacja co jakiś czas, np 2h. sprawdza na tych wszystkich stronach co podałeś (jako programista będę mógł oczywiście rozszerzać bazę sklepów z zegarkami) czy podane przez Ciebie zegarki znajdują się w ofercie i jeśli jakiś będzie w interesującej Cię cenie to dostajesz na telefon powiadomienie. Trochę takie ceneo tylko, że dla zegarków wraz ze systemem powiadomień.

Czyli np. tak będziesz mógł z tego korzystać:

1. Odpalasz apkę i wpisujesz sygnaturę zegarka - aplikacje wyszukuje i okazuje się, że w żadnym z tych sklepów nie ma w ofercie tego konkretnego zegarka.

2. Ustawiasz sobie, że jeśli się pojawi to masz dostać powiadomienie. (Możesz też ustawić tak, że powiadomienie dojdzie dopiero, jeśli cena będzie niższa niż jakaś tam założona przez Ciebie)

Wiem, że pewnie takich rzeczy jest mnóstwo (albo nie - nie sprawdzałem), ale chcę to napisać pod siebie, żeby po prostu było banalne w obsłudze i nieskomplikowane graficznie + jak wspomniałem to ciekawe zadanie w kontekście programistycznym :D - dla każdego sklepu muszę osobno napisać wyszukiwarkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to nawet Windowsa sobie sam zainstaluje :) 

Ale koncepcja wydaje się bardzo ciekawa, jeśli Ci się uda no to będzie coś ciekawego dla osoby która lubi coś kupić promocyjnie a niekoniecznie ma czas ciągle to śledzić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytam sobie, co piszecie i zastanawiam się jaki sens ma ten wątek? Autorze, pytasz do czego pasują brązowe czy czarne buty a przecież kolory tego typu są tak klasyczne, popularne i"nudne", że naprawdę pasują do wszystkiego. Serio uważasz, że ktokolwiek zwróci uwagę na to, że masz brązowe buty do szarych czy czarnych spodni? Nikt poza Tobą na to nie patrzy. Nie są to krzykliwe kolory. Nie zwracają uwagi na tyle by się nad tym głowić. Tak samo jak fakt czy chcesz mieć koraliki przy zegarku czy nie. Co innego, gdybyś pytał do czego założyć jaskrawo-czerwone kalosze sięgające uda :) Albo czy neonowo zielone spodnie są ok. Czy choć luźną koszulę w kolorową kratkę. To rozumiem, że to już do wszystkiego nie podpasuje. A tak? Nie analizuj aż tak szczegółowo kwestii kolorów czy jakichś dupereli typu koraliki czy klamry. To bez sensu. Przejrzyj jakieś lookbooki np. na stronach popularnych sieciówek, przymierzaj i noś co Ci się podoba. Co my tu pomożemy, jak każdy ma inny gust? Szukaj typowo modowych stron. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

@Szwagier a nie ma racji? Nie ma tu konsultacji odnośnie ostrzejszych barw. A trzeba się postarać żeby zepsuć połaczenie granatu, czerni czy brązu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nic innego jak tylko kwestia gustu, akurat brązowe buty jak i kurtka pasują do większości stylizacji czy spodni, czarnych czy klasycznych jeansów lub spodni materiałowych. Akurat tutaj nie ma aż tak surowych ograniczeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi