PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopak ma niedługo urodziny i zaczynam się zastanawiać nad prezentem. Problem polega na tym że wszystko co przychodzi mi do głowy przekracza mój studencki budżet :/

Chłopak gra na gitarze, interesuje się fotografią, kosmosem, ogólnie jest bardzo ciekawy świata, chodzi na siłownię.

Zastanawiałam się nad czymś "turystycznym" ale: dobry multitool, super latarkę, treki, opinacze, śpiwór, matę samopompującą, nową kurtkę ma. Nie znam się na tych rzeczach i w sumie nie wiem co na jakieś wyjazdy pod namioty może się jeszcze przydać a czego by nie miał albo mogłabym "wymienić" na lepsze :P

No i nie chcę kupować ubrań bo za trudno z tym trafić. Chyba że miałby to być jakiś dodatek.

Myślałam też o jakichś słuchawkach na siłownię. Spodobałby się wam taki prezent?

Ewentualnie jeśli jednak uda mi się zwiększyć budżet to myślałam o czymś w rodzaju GoPro tylko raczej o czymś z innej firmy i stąd dodatkowe pytanie- orientujecie się od jakiej ceny zaczynają się znośne sprzęty?

Ogólnie jak widać pole do popisu mam, problem polega tylko na tym że nasze zainteresowania się tak różnią że trudno jest mi stwierdzić co jest warte uwagi a co nie :P no i nigdy wcześniej nie kupowałam prezentu chłopakowi! poza jakimiś drobiazgami na mikołajki czy dzień chłopaka. Świat "męskich rzeczy" to dla mnie inna planeta :P

Pomocy! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ty aby nie przesadzasz z tym "więcej pieniędzy" ? Jak kojarzę masz 22 lata i aż tyle zarabiasz ? Bo dla mnie 500 zł na prezent dla chłopaka to bardzo dużo i nie wiem czy Ty czasami tym prezentem nie chcesz wyrażać swojej miłości itp. A to chyba nie o to chodzi. Możesz też zaplanować jakoś wam wspólny czas na czym co lubicie, co on lubi,  jakaś niespodzianka czy coś. Liczy się też pamięć i ogólne zaangażowanie a nie materialność prezentu. Jeśli się uczysz i ewentualnie dorabiasz, to prezent za 100 to byłby wystarczający a 200 to świat. I jeśli z niego taki łazik a jakiegoś takiego zegarka nie ma (choć pewnie ma) to za 500 są już całkiem w porządku modele. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodziło mi o to że zegarek jako prezent chcę sobie zostawić na "inne czasy" kiedy właśnie będę zarabiać a nie studiować.

Jasne że prezent za 100 czy 200 zł byłby ok ale jeśli mogę przeznaczyć więcej to nie widzę w tym nic złego. I tak, być może w ten sposób też okazuję miłość. Bo dlaczego nie?

Na dzień chłopaka dostał ode mnie pudełko herbat w torebkach gdzie do każdej była doczepiona malutka kopertka z jakąś jedną jego cechą którą uwielbiam. Na mikołajki książkę. A raz do roku mogę sobie pozwolić na to żeby kupić coś większego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to może kup mu jakieś fajne oryginalne perfumy (z wyższej półki cenowej) i urządźcie sobie wspólny wypad na lodowisko (by się powygłupiać na łyżwach), po nich ciacho i kawa w przytulnej kafejce i tam dasz te perfumy. Miło i przyjemnie spędzicie czas i żeby nie było, dasz mu też coś "materialnego".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A na jakiej gitarze gra? Skoro ma muzyczne zainteresowania to pewnie też ma jakieś ulubione zespoły. Dużo fajnych rockowo/ metalowych eventów się szykuje na ten rok. Może bilet na koncert? :) No chyba że gra na gitarze klasycznej ballady harcerskie...wtedy może niekoniecznie. 

Jak lubi sobie poćwiczyć, to możesz mu też kupić do domu taśmy do ćwiczeń typu TRX. Można naprawdę fajne rzeczy na nich robić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czarownica koncert super sprawa, bardzo lubi tego typu rozrywkę. Już nawet przeglądałam co się ciekawego zapowiada na 2018 i może coś wybiorę :D

Edit: dzięki Tobie zaczęłam jeszcze raz przeglądać i okazało się że gra jeden z jego ulubionych zespołów więc chyba mam prezent :) dzięki wielkie za pomoc!

Edytowane przez malinowy_chruśniak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może popytaj jego kolegów, co by ostatnio byłoby mu potrzebne/co by mu się przydało/o czym mówił/wspominał/itp.

W ostateczności możesz zapytać go samego, co by chciał. Wiem, że kobiety mają strasznie romantyczne i wyidealizowanie bajkowe podejście do takich spraw jak urodziny, prezenty, okazje, i chcą zawsze to zorganizować żeby było jak z filmu, niespodzianka i w ogóle, ale wiem że ja bym się nie obraził, gdyby to mnie dziewczyna zapytała, wręcz bym się ucieszył. Bo chyba nie ma nic gorszego niż nietrafiony prezent.

Ja na pewno nie chciałbym dostać perfum, bo mam bardzo indywidualne podejście do takich produktów (tzn. ja wiem jakie by mi się spodobały i jakie nie, i nie chcę żeby ktokolwiek za mnie decydował w tej kwestii).

Co innego zapytać chłopaka jakie by chciał perfumy, i wziąć go do perfumerii żebyście razem wybrali. O ile by chciał perfumy.

Edytowane przez jelonek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi