PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w wieku gdzieś pomiędzy 30stką a 40stka. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że miewam problemy z erekcją. Jestem w związku od 6 lat. Generalnie jestem zadowolony, wszystko jest okey, moja kobieta mnie pociąga - tylko te męskie problemy z erekcją. Nie wiem zupełnie co może być nie tak?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A to my mamy wiedzieć co u Ciebie nie tak z erekcją ? Ale zdradzę Ci tajemnicę: "Starość nie radość, młodość nie wieczność " O erekcji to już tu było chyba napisane wszystko, poczytaj sobie ale oczywiście każdy przypadek jest inny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czy masz jakąś formę otyłości, czy niezdrowo się odżywiasz, czy masz jakieś inne dolegliwości? Może warto jest się przebadać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 godzin temu, Leonard... napisał:

@mazur80

1. Jak wygląda Twój styl życia? Palisz, pijesz? Jak się odżywiasz?

2. Uprawiasz jakiś sport?

3. Jak często się masturbujesz?

Ad 1: Nie palę, czasami pociągam z butelki. Normalnie - nie jakoś przesadnie dietetycznie, ale z pewnością też samymi fast foodami się nie odżywiam.

Ad 2. Rower, latem.

Ad 3. Czy to ma znaczenie?

2 godziny temu, hark napisał:

A czy masz jakąś formę otyłości, czy niezdrowo się odżywiasz, czy masz jakieś inne dolegliwości? Może warto jest się przebadać.

Może i warto. Pytanie co??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ad 2. Zamień to na aktywność fizyczną kilka razy w tygodniu. Jeśli interesuje Cię, jak wyrobić sobie trwały nawyk to uderzaj na priv, bo nie chcę tutaj robić reklamy

Ad 3. Ma ogromne. Im częściej się masturbujesz, tym mniejsze libido masz, mniej Ci się chce, nie masz na nic ochoty, ponadto erekcja nie jest tak silna i trudniej ją "wywołać"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadzam się z przedmówcą powyżej. Dużo prawdy w tym jest.

Zainteresuj się jakimś wspomagaczami. Niebieska tabletka - czyli słynny sylenafil może jeszcze nie - ale coś na bazie l-arginina czemu nie? Nie daje żadnych efektów ubocznych a pozytywnie działa na te sprawy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przyznam się szczerze, że myślałem o tym. Tez o viagrze właśnie, ale zacząłem analizować jest ona na receptę, bo może powodować pewne skutki uboczne. Jakie konkretnie środki masz na myśli? Nigdy nie słyszałem o l arginina?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@mazur80 a czemu zamiast się szprycować nie chcesz zastosować najprostszych metod? Zmienić dietę (i wcale nie mam tu na myśli wege szaleństw tylko normalne, zbilansowane posilki) i dołożyć troche ruchu (tu już rodzaj zależy od twoich preferencji). Ja wiem że żyjemy w społeczeństwke które najchętniej na wszystko łyknęłoby tabletke na każdy problem. Ale popatrz: twój organizm daje ci sygnał że coś jest nie tak, a ty chcesz się tylko pozbyć objawu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@mazur80

Oj, jest tego trochę: Man Tabs, ale dobry też będzie Penis Complete - oba na bazie L-Arginina. Poza tym dostępne bez recepty. Oba testowałem i z obu byłem zadowolony.  Piszesz, że jesteś w związku, więc może w Penis Comlete zainwestuj. Jest to większe opakowanie i wychodzi taniej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 10.01.2018 o 12:46, Krovitz napisał:

@mazur80 a czemu zamiast się szprycować nie chcesz zastosować najprostszych metod? Zmienić dietę (i wcale nie mam tu na myśli wege szaleństw tylko normalne, zbilansowane posilki) i dołożyć troche ruchu (tu już rodzaj zależy od twoich preferencji). Ja wiem że żyjemy w społeczeństwke które najchętniej na wszystko łyknęłoby tabletke na każdy problem. Ale popatrz: twój organizm daje ci sygnał że coś jest nie tak, a ty chcesz się tylko pozbyć objawu.

Dietę - staram się stosować. Nie chcę się za bardzo szprycować. Ruch też jakiś jest. Też staram się poświęcić na to trochę czasu.

6 godzin temu, hark napisał:

@mazur80

Oj, jest tego trochę: Man Tabs, ale dobry też będzie Penis Complete - oba na bazie L-Arginina. Poza tym dostępne bez recepty. Oba testowałem i z obu byłem zadowolony.  Piszesz, że jesteś w związku, więc może w Penis Comlete zainwestuj. Jest to większe opakowanie i wychodzi taniej.

Dostępne w aptece czy jak? Ile to w ogóle kosztuje??? No i co z efektami ubocznymi? Czy są jakieś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mazur80 Nie czytaj tych bzdur co hark pisze bo to zwykły influencer od zawsze pisze wszystkim o tych magicznych środkach i wszystkie już na sobie testował, szkoda tylko, że to nie ogólnodostępne w aptekach środki za normalne ceny tylko jakieś tam stronki handlowe z witaminkami z grubą kasę. Są suplementy które mogą pomóc i kosztują w aptece ułamek tego co proponuje hark. Ja myślę, że u Ciebie to jakieś psychiczne przemęczenie może wchodzić w grę bo fizycznie raczej z tobą w porządku.  

Edytowane przez Szwagier

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jaki naganiacz? Tylko bez takich epitetów proszę. Ja Ciebie nie obrażam, po prostu pisze jak jest.

Nie wiem czy w aptece dostępne - musiałbyś dopytać. Sam zamawiam przez net, tylko ze sprawdzonych źródeł, żadne allegro.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 8.01.2018 o 13:28, mazur80 napisał:

Jestem w wieku gdzieś pomiędzy 30stką a 40stka. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że miewam problemy z erekcją. Jestem w związku od 6 lat. Generalnie jestem zadowolony, wszystko jest okey, moja kobieta mnie pociąga - tylko te męskie problemy z erekcją. Nie wiem zupełnie co może być nie tak?

Za dużo roboty i penis leży. Niestety, tak to dziś często wygląda. Nie wiem czy się da, ale spróbuj trochę wyluzować. Może zacznij uprawiać jakiś sport? Kurczę, nawet regularny spacer sprawi, że poczujesz się lepiej. No i popracuj trochę przed seksem, ale w takim sensie, że zrobisz partnerce masaż, ugotujecie coś razem, a potem zjecie nago. Wiesz, takie wstępne gierki ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta