PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Marcin91

Igrzyska olimpijskie

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś jest tutaj fanem konkurencji zimowych? Jak patrzycie na szansę naszych? Już jutro po południu pierwszy konkurs skoków narciarskich na małej skoczni. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak narazie nasze wyniki sportowe jak na największą polska kadrę na zimowych igrzyskach bardzo słabe. Jaki jest sens wysyłania tak słabych narciarek to ja nie wiem, rozumiem marzenia. Ale za te marzenia płacą inni Polacy, a co jest w tym takiego godnego być na miejscu numer 50? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic godnego..Kogoś wysłali. Jedynie skoczkowie mają jeszcze szanse. Bo teraz to idzie cienko ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Nie ma na co popatrzeć. Niech symbolem polskich występów na tej olimpiadzie będzie ten gość co bez okularków pojechał. Śmiech na sali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieję że nasi skoczkowie nie zawiodą i zdobędą chociaż jakiś krążek. 

Tutaj taka grafika przeglądu sportowego 

20180214_120707.png

Czy grozi nam wynik z nagano? Myślę że bez naszych orłów tak, poczekajmy więc do soboty. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety dzisiejszy sport to przede wszystkim organizacja i kasa. Na zimowych igrzyskach nasi reprezentanci pokazywali poziom tylko w 1 dyscyplinie. Oczywiście chodzi o skoki. Tu widać profesjonalizm. Reszta to amatorka spowodowana niedofinansowaniem i kompletnym brakiem organizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi