PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Kamil9

Czy mam powód do zazdrości? Co robić?

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z dziewczyną już około 7 miesięcy. Wiem, że zawsze podobali się jej azjaci. Nie mieszkamy w wielkim mieście, jednak ostatnio pojawił się problem.

Mamy w mieści sklep chiński prowadzony przez chińskie małżeństwo. I oni mają syna nim więcej w naszym wieku - 21 lat. 

Zauważyłem, że moja dziewczyna często chodzi tam z koleżankami. Zazwyczaj nic nie kupują, albo tylko jakieś drobiazgi. Chodzą tam i często gadają z tym chłopakiem.

On mówi bardzo słabo po polsku, ale jakoś się dogadują, trochę po angielsku. 

Nie ukrywam, jestem zazdrosny. Nie wiem czy mam powody, niby nic złego nie robi, jednak przeszkadza mi to ciagłe chodzenie do tego sklepu, i to jak z nim rozmawia, uśmiecha się do niego.

Przez sam fakt tego, ze wiem, że podobaja jej się azjaci czuję się zagrożony. Co robić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

@Kamil9 strach pomyśleć co by było jakbyś zwiazał się z kobietą której podobają się biali...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Weź ją za fraki do pokoju, uderz pięścią w stół i powiedz po męsku - " a co to k...wa ma być?!" ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Zdecydowanie tak - po staropolsku. Niech wie jak się ma baba zachowywać. A jak nie posłucha to zawsze możecie sie wyprowadzić do przykładowo arabii saudyjskiej. Tam szanują tę tradycję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy i kolezanki wyzej w dosc zabawny sposob powiedzieli o tym, ze raczej nie masz wplywu na to, co ona zrobi. Ale probowac mozesz...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 15.02.2018 o 15:03, Krovitz napisał:

@Kamil9 strach pomyśleć co by było jakbyś zwiazał się z kobietą której podobają się biali...

I temat wyczerpany :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi