PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

janek01

Dobry sprzęt audio dla leniwych

Rekomendowane odpowiedzi

@jattas to masz szczęście. Ja niedługo będę zmieniał lokum na dom wolnostojący więc wtedy na pewno poszaleje z dzwiękiem.  Dlatego spisuje sobie wskazówki z tego wątku, za jakiś rok będzie jak znalazł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Domek wolno stojący, to zupełnie inna bajka. Wtedy nie ma co się ograniczać. Inny sprzęt do sypialni, inny do salonu. Jak grasz na elektryku, to do garażu jakiś fajny piecek i sąsiedzi będą Cię uwielbiać, zwłaszcza jak to wszystko odpalisz na raz. Ja ostatnio na imprezie u kumpla poznałem ciekawą rzecz. Nie wiedziałem jak mało wiem o świecie... Kupił coś, co się zwie głośnik imprezy. Nie powiem, trochę to wielkie i głośne, ale jaka zabawa była. MHC-V90 i powiem Ci że wszystko chodziło. On to kupił na stronce Matrix Media, a widziałem że już się tutaj pojawiła. Sam myślałem czy by tego nie nabyć, ale jak żonie pokazałem ten sprzęt to nie była zachwycona. Myślę, że sąsiedzi też by nie byli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Pavlo ja akurat na niczym nie gram, ale chciałbym mieć porządny dźwięk w domu. Do filmów, na impreze, żeby dzwięk był głęboki. Zerknę na sprzęt który polecasz, dzięki. W nowym lokum do sąsiadów ok 120-130m w linii prostej to może mnie nie zabiją ;-D

A ty żonke może przekonasz ;)?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Krovitz Jakbym w domku mieszkał, to pewnie z trudem, bo trudem ale dałoby się ją w jakiś sposób przekonać. Jak patrzę ile możliwości do wyboru jest teraz na rynku, to aż żałuje że na wszystko nie można sobie pozwolić. Żonka na chwilę obecną, nie chce nawet słyszeć o zakupie żadnego sprzętu muzycznego. Jak parę postów wcześniej pisałem, już wydałem kasę na Soundbar, a do tego jeszcze na tv i ps4. Żona się "obraziła" ale sama korzysta z telewizora i soundbaru. Ale to ja jestem ten zły, bo wydaje pieniądze ;P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Pavlo może za jakiś czas wam się ułoży że bedzie dom. Ja nigdy nie przypuszczałbym że moja sytuacja mieszkaniowa się zmieni ;).

A z żoną bym porozmawiał. Jeśli twoje zakupy nie sprawiły że nie macie co jesc albo w co się ubrać ani nie zaciągnąleś na to kredytu to co za problem że zrobiłeś zakupy ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja kupiłem sobie do TV soundbara LG SJ4 i jestem bardzo zadowolony. Gra to bardzo przyjemnie no i desing również bardzo nowoczesny. Sprzęt warty swojej ceny, nowy kosztuje 850 zł, a ja dałem za nówkę nie całe 600 zł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To cena niezbyt wysoka, a jak to gra? Ale a'propos ceny znam i takich którzy za porządny sprzęt do grania dadzą i parę tysięcy...  mój ojciec taki jest. Ja bym maksymalnie za sprzęt muzyczny zapłacił z 1500, ale to by musiało zrobić na mnie ogromne wrażenie. A tata dowolna kwota, bo każdy dźwięk musi być idealny i bez żadnych zakłóceń! Inaczej złość na cały świat. Wiadomo, kupuje, to wymaga, ale no czasem bywa to irytujące. Chodzenie z nim po sklepach, to udręka... a tak co 5 lat wiem, że kupi nowy sprzęt. A ja dostaje telefon, żeby przyjechać, zabrać i sprzedać stary. Ostatnio go naszło i nowy adapter kupił. A że remont rodzice robili, to sprzedali głosniki ze wzmacniaczem i tata postanowił pójść w soundbary. Od tygodnia z nim jeżdże i szukamy czegoś... Jak byłem przeciwny, tak jestem dalej, ale no cóż... tata wymaga, że trzeba się ugiąć pod presją seniora. W sumie powoli zaczynam przekonywać się soundbarów, zwłaszcza co się tego naczytam i nasłucham. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta