PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Marcin91

Zakaz handlu w niedzielę

Rekomendowane odpowiedzi

Śmieszne nakręcanie ludzi jakby to był koniec świata. To tylko jeden dzień. Mi szczerze przypadłby do gustu model angielski czyli w niedzielę duże markety czynne ale od 10 do 16. Ktoś kto chce zrobić zakupy w niedzielę bo nie ma możliwości w inny dzień to w tych godzinach spokojnie by zrobił. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Serio tego nie widzisz? Na każdym portalu piszą o tym, a także sprawdzają jak to dzisiaj wyglądało w sklepach. Czy to jest jedna z najważniejszych informacji w kraju? Robimy z igły - widły.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Piszą o tym bo ludzie są w tej kwestii podzieleni. Tak jak z imigrantami, tak jak kiedyś z wojną w iraku. Zrobiono ustawe która coś tam zmienia w życiu wiekszosci polaków po to by dogodzić jakiejś tam grupie . I nie mówie tu o pracownikach sklepow. Bo uwierz mi że w perspektywnie oni stracą. 

To tak jak z 500+. Z fajnego pomysłu i debilego wykonania wpędzają polaków w długi.

Moja ciocia pracuje w stonce. I jest mega wdzieczna że w niedziele o 15:00 raz w miesiącu będzie chodziła spać żeby  a północ się na zmiane wyrobić. U niej w sklepie absolutnie wszyscy krytykują ten pomysł. Nieoficjalnie podano im że do końca roku nikt nie dostanie urlopu w piątek ani sobote. No normalnie dzika radość.

Edytowane przez Krovitz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciocia mówiła o kwietniu. To nie problem w ludziach tylko durnych ustawach na pokaz. Tak jak z ustawą bankową. "Dowalimy bankom, będą płacić do budżetu, wszystko dla obywateli". Efekt? Opłaty przerzucone na klientów. Żadna firma nie pozwoli sobie na straty jeśli może to obejść. Ale pisiory nie skumają. I będą kolejne pokazówki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta