PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Magda01

Jak rozgrysc o co chodzi facetowi :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@UsteczkaDoOczu ja uważam ze liczba tych prawdziwych się nie zmienia. Co najwyżej pozerów. Homo istnieli od starożytności. Co najwyżej musieli sie kryć. Koleżanla jest psychologiem i ma wiele takich rodzin na terapii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Krovitz

Historia lubi się powtarzać. Powstają cywilizacje, upadają cywilizacje. Skoro koleżanka psycholog ma wiele takich przypadków to o czymś świadczy. Im więcej tym gorzej :bezradny: Dla cywilizacji oczywiście. 

@Magda01

Pytasz jak uskutecznić wpadanie z deszczu pod rynnę. Mąż Cię zdradzał a teraz uparłaś się na podobnego typa, który na dodatek ma Twoje zaloty w poważaniu. Mąż to się chociaż Tobie oświadczył... chyba, że Ty to zrobiłaś :P Dlatego radziłabym trzymać się z dala od "kolesi". A jak się trafi mężczyzna skrojony dla Ciebie (szczerze zainteresowany a nie przekonywany, namawiany, kupowany seksem czy komplementami) to wtedy mieć przynajmniej większość problemów z głowy i poukładane życie osobiste. Póki co pchasz się w niezły bajzel. To się nazywa autodestrukcja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

@UsteczkaDoOczu przeczytaj ze zrozumieniem . Chodzi o to że homo zawsze byli. Ale w ukryciu. Wiesz jak cierpią żony gejów i ich dzieci? Bo kultura zmusza ich do tego wzorca. Kumpela  ma 11 takich pacjentów teraz. Ja nie wierze że mamy wysyp gejów i lesbijek teraz. Tylko po raz pierwszy w historii mogą żyć normalnie. Nie wszędzie, ale w coraz większej ilości miejsc. Sam mam kilku takich znajomych. Dwóch z podwórka. Ja bym nie chciał musieć sie tak ukrywać. 

Co do tojej rady do Magdy to sam bym nie ująl tego lepiej.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mamię się. Dalej wiem, że to nie zemsta ulzyla mi w złości. Ale to że zrozumiałam jakie siły działaja w takich sytuacjach, a przede wszystkim odseparowalam się dzięki temu uczuciowo od mojego meza. 

Tez o tym myślałam, o tym że powtarzam schematy, nie wiem czemu... Moj mąż też chciał mnie i nie chciał na początku znajomosci, dobrych parę lat zajęło mi doprowadzenie do tego że staliśmy się para, poprzednie moje związki też tak wygladaly, zawsze ja zdobywałam. Gdy ktoś pokazywał mi sam odrazu, że mu na mnie zależy stawał się dla mnie nie Atrakcyjny... Chyba nadaje się na jakąś terapię :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi