PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

VonM

Pierwsze strzelanie

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj rozprawiczyłem się w kontakcie z bronią na 25 strzałów 3 szóstki i do tego jakieś 4-5 trafień w samą tarczę, broń małokalibrowa. Kiepski wynik jak na pierwszy raz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie dobry wynik. Pierwszy kontakt z jakąkolwiek bronią? Sam mam zamiar się wybrać na strzelnicę ale mnie interesuje jakiś większy kaliber. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, pierwszy najpierwszy. Nie objął mnie pobór i coraz częściej zaczynam mieć z tego powodu drobne kompleksy - może nie jestem za czynną służbą dwuletnią, ale chociażby krótkie przeszkolenie by się przydało :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na szkolenie wojskowe może iść każdy, jednak trzeba pamiętać, że jeżeli nie damy rady i zrezygnujemy przed jego końcem, to droga wojskowego zostanie dla nas już zamknięta. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak chcesz tylko sobie postrzelać, to szukaj w okolicy strzelnicy, dowód i kasę do kieszeni i do dzieła. Jak jest to pierwszy raz, to od razu informuj, wszystko powinieneś się dowiedzieć. Są strzelnice dynamiczne, fajna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi