PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Gigihta

Proszę Panów o propozycje prezentu dla mężczyzny w ramach podziękowania

Rekomendowane odpowiedzi

Bo ja wiem, jakiemuś gitarzyście pijącemu wina może tak, mnie osobiście nie. W ramach podziękowania to może coś bardziej uniwersalnego i mniejszego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

@Szwagier to chyba są skrzypce ;). Gitara chyba nie ma takich bokow. Chociaż może...

W każdym razie prezent dość ryzykowny

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To kontrabas :) 

Tylko zależy mi na czymś wyjątkowym, oryginalnym i takim mocno "łaaaaaaał", bo prezenty to on non stop dostaje, chce dać mu coś wyjątkowego, szukam i szukam i nic nie mogę ciekawego znaleźć.

A winko to chyba każdy ma w swoim barku, prawda? :) 

Krovitz, dlaczego uważasz za ryzykowne?

Macie inne propozycje, pomysły? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakbym był koneserem alkoholi i lubił muzykę poważną to taki prezent to strzał w 10. Jeżeli go chcesz obdarować prezentem to chyba znasz jego zainteresowania. Ja bym poszukał czegoś w tym kierunku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

@Gigihta bo jest w specyficznym stylu. Nie każdy lubi coś takiego, nie każdy eksponuje alkohol. 

Jeśli nie znacie się na stopie prywatnej i wystrzelisz z takim czymś to moim zdaniem skończy to jako prezent przechodni (może nie na 100% ale z dużym prawdopodobieństwem) lub w piwnicy. Nie wiesz jaki ma gust, wystrój mieszkania. Ewidentnie dajesz prezent z nadzieją na poznanie się dalsze ale to też trzeba z głową. Ja poczułbym się mocno zakłopotany gdybym dostał coś takiego od kogoś kogo prywatnie nie znam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież tak na dobrą sprawę trzeba przede wszystkim trafić w gust danej osoby i Ty najlepiej wiesz co sprawi mu radość w ramach takiego prezentu. Jeżeli jest koneserem alkoholi i lubuje się w muzyce klasycznej to czemu nie, wówczas prezent będzie trafiony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To prawda, najlepiej wiesz co sprawi mu radość, ja z doświadczenia polecałabym akcesoria militarne lub wędkarskie. To zawsze dobrze się sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi