PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Marcin91

Skoki narciarskie

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądacie, przeżywacie? 

Ja to regularnie oglądam od 2000 roku, czyli początek naszego Adama Małysza. Kiedyś gdy oglądało się Adasia w akcji, nigdy nie przypuszczałem że nasze skoki pójdą tak do przodu. Przecież każdy pamięta Roberta Mateje czy Wojtka Skupnia. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ja niestety jakoś na razie nie widzę tych młodych perspektywicznych skoczków z Polski. Poza Kotem pozostała nasza reprezentacja już po 30-tce. Norwedzy mają młodych skoczków i oni zaczynają mieć monopol na wyniki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@balin

Jasne, jednak spokojnie nasze orły jeszcze kilka lat będą brali udział w zawodach. Jednak fakt oczywisty, Norwegowie mają bardzo młodą kadrę. Najstarszy z nich Stjernen ma 29 lat, reszta w przedziale 23-27 lat. Jeżeli popatrzymy na takiego Kasai, który skacze w wieku 45 lat to długa droga przed Stochem. Taki żarcik.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jestem mało sportowy i sportu w TV nie lubię oglądać i nie oglądam a skoków to bym powiedział, że nie znoszę, każdy skok wygląda tak samo można zobaczyć 3 skoki i nara reszta to samo. Nie czaję fenomenu tego sportu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oglądam skoki. W drużynowym zawodach bardzo okej im idzie ;) Oglądałem za Małysza. Wtedy do drużynówki nie miał kto iść. Teraz są równi. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
18 godzin temu, Szwagier napisał:

Ja jestem mało sportowy i sportu w TV nie lubię oglądać i nie oglądam a skoków to bym powiedział, że nie znoszę, każdy skok wygląda tak samo można zobaczyć 3 skoki i nara reszta to samo. Nie czaję fenomenu tego sportu. 

Na mnie wywołują emocje. Byłem w Zakopanem, byłem na mamucie w Harrachovie. Ten mamut jest opuszczony, ale dostępny dla każdego. Można sobie zobaczyć z bliska i wejść na samą skocznie. Robi ogromne wrażenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta