PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Tomson88

Pomysły na kawalerski?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! ;>
Organizuję wieczór kawalerski, póki co udało mi się ogarnąć paintabll i ognisko po nim. Później wracamy do miasta i lecimy balet :>. Macie jakiś pomysł na wieczór prócz picia? Chętnie przygarnę też jakieś ciekawe miejsca w Łodzi, bo stamtąd jest przyszły Pan Młody ( ja jestem z innego miasta ).  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie te dwa typy imprezy się średnio zgrywają po bieganiu w terenie, strzelaniu zmęczony może z siniakami, a potem ognisko pewnie jakaś kiełbacha alko  i po tym w miasto do klubów ? Ablo ablo tak mnie się wydaje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Przychylam się do zdania @Szwagier. Najpierw się wybiegacie, spocicie, potem kiełbacha, na pewno polecą procenty. I potem co? Prysznic, przebrać się i do klubu? Wydaje mi się że to za dużo jak na jeden wieczór. Dobry paintball to kilka godzin, ognisko to przynajmniej 2-3. To o której zaczniecie, o 13:00 ;)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przychylam się do tego. Po paintballu ognisko z kiełbaską super. Ale potem to już widzę tylko łóżko a nie balety.

Tak więc albo paintball albo to drugie. 

Jeśli lubicie sporty to polecam wykupić panu młodemu skok ze spadochronem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paintball jest ok, skok ze spadochronem też. Jeśli wieczór kawalerski miałby być jakby było ciepło fajnie jest zorganizować spanie pod namiotem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko zależy od budżetu jaki zamierzacie na ten cel przeznaczyć - a watęk odświeżam bo licze, że ktoś się podzieli swoimi pomysłami które zrealizował. Ja mam w planach gokarty, maraton dobrych filmów akcji w kinie, potem zaliczenie wszystkich barów w mieście i impreza w najlepszych klubach do białego rana. W zależności od zasobności portfela można dorzucić przejazd limuzyną (i tam zacząć od szampana), egzotyczne tancerki, open dar z barmanem, spontaniczny wypad na weekend np do kultowego Las Vegas. Bardziej problematyczną kwestią był prezent dla pana młodego, ale to informatyczny świr więc postawiliśmy z kumplami na dobry sprzęt z tu_był_link - oby wypałio!

Spoiler

- oby okazał się strzałem w dziesiątke!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi