PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Leon

Pytanie do kobiet

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o biust to taki niewielki nie stanowi dla mnie aż tak wielkiego problemu :) U mnie liczy się bardziej buźka jak już hahah xP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Szwagier napisał:

Ja tam nie wtóruję takim tekstom

Przecież dziewczyna która ma 170cm wzr to spokojnie może ważyć 55 kg 

A i nie duży biust może być atrakcyjny przecież takie symetryczne,  kształtne, i jędrne B będzie ładne i atrakcyjne i mnie się będzie bardziej podobać niż jakieś koślawe miękkie czy wiszące C lub D 

haha Ty to @Szwagier wyrozumiały jesteś nie ma co 55 kg ??? to ja w żadnm wypadku nie jestem kobieca, ani w biuscie ani wadze i zapewne we wzroście tysz nie ?????? ehh życie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Szwagier napisał:

Przecież dziewczyna która ma 170cm wzr to spokojnie może ważyć 55 kg 

Ba!  Może spokojnie ważyć nawet i 70kg. 53kg to dolna granica za którą jest już niedowaga. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kobiety dość często mówią, że oprócz wzrostu powyżej u faceta 180 - 185 cm lubią takich bardziej misiowatych :P teraz sobie przypomniałem hyhy @Szwagierno też się liczą piersi, ale jak ma słodka buźkę to wtedy nawet ten mniejszy rozmiar miseczki dla mnie jakoś jest mniej istotny :)

Edytowane przez Leon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Leon napisał:

Kobiety dość często mówią, że oprócz wzrostu powyżej u faceta 180 - 185 cm lubią takich bardziej misiowatych

Zrozumiała sprawa, zwłaszcza jak facet ma powyżej 190cm wzrostu to, żeby jak komar nie wyglądał. 

Ja np z chłopakiem wyglądam tak:

Lisa+Bonet+Jason+Momoa+Premiere+Lionsgat

Pomijając już fakt, że na zdjęciu jest Jason Mamoa, wysoki i bardzo dobrze zbudowany, z piękną buzią, bujną czupryną... Która by nie chciała takiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@UsteczkaDoOczutak jak facet ma 190cm to jakby miał niewielką wagę wyglądał by jak komar czyli słabo. Co do tego co napisałem" Kobiety dość często mówią, że oprócz wzrostu powyżej u faceta 180 - 185 cm lubią takich bardziej misiowatych". W tym miejscu - Kobiety dość często mówią, że oprócz wzrostu powyżej u faceta 180 - 185 kropka(zapomniałem dokończyć zdanie). Ogólnie kobiety wolą wysokich, misiowatych bardziej(nawet misiowatych z niższym wzrostem od no nie wiem 160cm-180cm). Takie zdjęcie no kobieta też jest słodka. Jak wiadomo kobiety i faceci są wzrokowcami. Lepiej byłoby jakbyś Ty swoje zdjęcia dodała jak Ty wyglądasz np. zamazując twarze hahaha oczywiście żart ;)

Edytowane przez Leon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Różnie..Misiowaty znaczy z lekką nadwagą lub barczysty haha ale może być z ryja brzydki, albo z ładną buźką :D Tak samo jak panna, która jest płaska, ale ma urocza twarz to ujdzie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Moja kumpela waży 73kg przy 177 cm (niedawno przy piwku liczyliśmy spbie kalkulatorem bmi) i wygląda normalnie. Nie ma tłuszczu zbednego, brzuch płasko, ale krągłości są.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Haha a takich kolegów też miałem parę lat temu..Wzrost 190cm, waga coś 60-65 kg. Teraz zdecydowanie inaczej, wzrost ten sam a waga między 90 a 100kg. Byki fest po treningach. Trauma o lol, ale określiła U mnie koleżanka określa laskę bez cycków jako dziewczynkochłopczyk a taką wysoką i o większych kształtach jako babochłop ;P Muszę powiedzieć, że dziewczyny wyższe ode mnie około 10cm chciały ze mną być hahah

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi