PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Medo

Ćwiczenia w domu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Chciałbym zacząć ćwiczyć . może podacie jakieś ćwiczenia które mógłbym wykonywać w domu? Najbliższa siłownia znajduje sie 30km ode mnie więc niebardzo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie wiesz co możesz amatorsko w domu robić ? Pompki, przysiady, podciąganie na drążku, jakiś step na schodach, kupić jakąś sprężynę, hantelki a może prosty atlas do ćwiczeń. W sieci masz różne blogi lub filmiki na  YT jak trenować. Czy nie można tego samemu wymyślić czy to aż tak boli a może google się popsuło i trzeba o wszystko pytać niech napiszą. 

Te gierki to wam mózgi wypalają i później nie dziwne, że nie wie jak gębę do kogoś otworzyć 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czemu odrazu tak ostro? Wiem ze jest yt i google ale korzystając z okazji że tutaj jestem to chciałem poznać opinie innych może bardzirj doświadczonych. A jak cos ci sie niepodoba to przemilcz sprawę i wypowiadaj się tam gdzie masz coś mądrego do napisania . Eldo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale nie krępuj się tylko pisz na ogólnym. Może troszkę ostro bo wchodzi tu często młodych chłopaków z masą prostych banalnych pytań na które są odpowiedzi w sieci lub można na nie prosto wpaść odrobinkę ruszając głową. I jak się tak naczytasz to potem można tak prosto z mostu komuś pisać. 

Ale z jednym masz rację lepiej przemilczeć takie tematy, może jak będzie pustka pod postem to któryś sam ruszy główką. 

I nie krępuj się pisać na ogólnym. Ani troszkę nie zaskoczył mnie twój wpis bo jest typowy dla takich lamusów którzy to od wczesnych lat szkolnych musieli sobie jakiś system obronny wytworzyć i teraz możesz komuś napisać, że jest zero i inne dyrdymały. Elo 

Medo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

YouTube i popatrz na domowe ćwiczenia, jednak w domu to Ty mało co ugrasz. Mówiąc sport w poprzednim wątku miałem na myśli siłownię między innymi ludźmi czy jakieś karate, a może lubisz taniec. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.