PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Damixxx

Problem z narzeczoną

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym prosić was radę. Ale po kolei, jestem ze swoją dziewczyną od prawie 4 lat w związku, dwa miesiące temu się oświadczyłem (powiedziała Tak). Przez te 4 lata dużo sie działo, mieliśmy kilka większych kłótni, bajerowała z innym gośćmi i dowiedziałem się o tym 2 razy, raz była sytuacja ze wysłała mms-a ze zdjęciem w samej bieliźnie do mnie a przy okazji i do innego gościa (po pokazało mi się do kogo mms-a wysłała). Zawsze później jakoś mnie przebłagała i nadal było w porządku i cudownie. Ostatni rok za to już był w miarę spokojny. Nie ukrywam ze ja kocham. Mimo tych akcji z pisaniem z gośćmi nie było innych sytuacji, np. z nikim się nie spotkała itd. Ale to i tak już trochę przegięcie. Mimo to jesteśmy nadal razem.

Ale ostatnio zaczęła nadal się dziwnie zachowywać, jakoś mniej sexu a ostatnio wcale, zachowuje się też tak jakoś inaczej. Mimo ze mówi ze mnie kocha, to mówi ze boi się ze nadal będzie coś źle, bo zdarzały nam się kłótnie wcześniej. Mówi ze nie boi się ze dalej się pokłócimy itd. i ze będzie źle, mimo że ja próbuje jakoś te relacje teraźniejsze polepszyć to ona nie bardzo.

Szczerze nie wiem co mam robić. Zależy mi na niej. Ale mnie samego już to zaczyna męczyć.

Bedze bardzo wdzięczny za podpowiedzi. Może zapomniałem jeszcze o czym napisać to pytajcie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dość nie ciekawa sprawa, niektórzy powiedzieliby jednoznacznie abyś się z nią rozstał. Puki co tak nie będę pisał ale musisz się sprawie bliżej przyjrzeć i na pewno wstrzymać się z samym ślubem. Jeśli masz 26 lat to jesteś jeszcze młody i masz spokojnie czas na nową partnerkę 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
43 minuty temu, Damixxx napisał:

bajerowała z innym gośćmi i dowiedziałem się o tym 2 razy, raz była sytuacja ze wysłała mms-a ze zdjęciem w samej bieliźnie do mnie a przy okazji i do innego gościa (po pokazało mi się do kogo mms-a wysłała)

No to jest przecież dno. Czemu Ty w ogóle jej po tym nie kopnąłeś, to ja nie rozumiem. Serio chcesz, żeby to była matka Twoich dzieci? Jesteś w stanie jej zaufać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie jestem na etapie zastanawiania się czy to ma dalej sens i czy się nie rozstać już teraz.

Ale chyba jeszcze chwile odczekam i zobaczę co się będzie działo, z jej strony.

Nie było by problemu gdybym jej nadal nie kochał....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 minut temu, lubiejagodzianki napisał:

Serio chcesz, żeby to była matka Twoich dzieci? Jesteś w stanie jej zaufać?

Właśnie zaufanie trochę podupadło wtedy, ostatnio było już w porządku. Jednak ostatnio mam nadal podejrzenia i mniejsze zaufanie.

Piszcze co myślicie, szczerze, bo ja nadal się bije z myślami co zrobić.

Chyba dużo osób było w takiej sytuacji ze na kimś mu zależało i go kochał i ze wcześniej było naprawdę cudownie itd. itp. ale ciężko było mu to skończyć i odejść....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No co Ci mamy więcej powiedzieć na pewno będzie bolało ale masz dopiero 26 lat masz czas na nową partnerkę i miłość. Jak mówisz, że obecnie coś jest nie tak to spróbuj przypilnować sprawę może coś się wyjaśni i wyjdzie, że znów coś kombinuje to masz już 100% powód aby ją zostawić. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja miałam bardzo podobną akcję z moim pierwszym chłopakiem i jak się dowiedziałam o tym, co odstawiał, to serce mi pękło i chociaż on to robił na początku związku, a dowiedziałam się kilka miesięcy później, gdzie był we mnie bardzo zakochany, to nigdy już nie wybaczyłam, nigdy nie wymazałam tego z pamięci, chociaż jeszcze rok się bujaliśmy. Szkoda czasu. To jest zdrada.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oj tam oj tam moją byłą mało kto przebije. Moja ówczesna dziewczyna kiedyś pomyliła numery tel i zamiast wysłać smsa do kochasia to wysłała do mnie. W sms'ie był mnie więcej taki tekst : " Ok może być w hotelu ale ja nie płacę/nie dokładam się i później odwozisz mnie do domu" I Odebrałem go jak wsiadałem do auta wyjeżdżając na tydzień do innego miasta. Haha mocne co, ale musiała sobie w brodę pluć jak się kapnęła co zrobiła. :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To też ciekawa sytuacja, mają te kobiety pomysły :P

W sumie ja w mojej sytuacji wiem ze z nikim się nie spotkała/spotykała, ale sam fakt że już dochodziło do takich rozmów.

Wszystkie plany na przyszłość, sam na własna rękę remontuje dom dla nas, niby coś tak kilka razy przyjechała pomóc.

Bo narazie mieszkamy osobno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jesteś betą w tym układzie. I żadne twoje działanie tego nie zmieni. Tutaj jedynym rozwiązaniem jest kop w d***ę, nawet jeśli kochasz.

Miłość miłością ale szanować się trzeba umieć. Bo gdy ty sam siebie nie szanujesz (pozwalając aby laska robiła co twoja robiła), to nikt inny nie będzie ciebie szanować. Brutalne ale prawdziwe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta