PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Anonim7

Nagła zmiana zachowania

Rekomendowane odpowiedzi

Hej na wstępie chciałem powiedziec ze jestem chlopakiem w wieku 17 lat. Udzielam sie na tym forum ponieważ licze na pomoc. Jestem w trudnej sytuacji i nie wiem co robić . Zakochałem sie w dziewczynie w tym samym wieku co ja. Podoba mi sie od ponad 2 miesiecy. Jeszcze kilka tygodni temu miala chlopaka ktory zdradzal ja na lewo i prawo a zakonczylo sie tak ze z nia zerwal ( nie ona z nim). Zaczęła sie do mnie przytulac myslalem ze jest szansa niz bede kims wiecej niz jej ''super przyjacielem''(przyjaznilem sie z nia tak mocno od miesiaca a zanlem od 2 lat)  tak wygladala sytuacja przez tydzien przytulanie i nic wiecej. W piątek a dokladniej wczoraj Poszedlem na ognisko do jej kuzynki. Zaprosila mnie zeby zrobic jej niespodzianke. Jakos sie nie ucieszyła. Kiedy ja w ten dzien przytulilem powiedziala za pierwszym razem nie dotykaj za drugim tak samo. Nie wiedzialem o co jej chodzi. Jak siedzielismy przy ognisku objalem ja. Ona wtedy powiedziala zebym wzial reke po chwili uslyszalem ,, na co ty wogole liczysz. Powiedzialem na nic. Po chwili powiedziala ''ja juz tak nie moge , nie przytulaj mnie itp i nigdy nie bedziesz nikim wiecej niz przyjacielem ( napisalem tak mniej wieciej w skrocie jej slowa). Kiedy to mowila widziala jak leca mi łzy. Moge dodac ze jestem chlopakiem bardzo bardzo wrazliwym nie ze ciota bo potrafie bardzo dobrze sie bic itp. Nie wiem co mam zrobic urwac kontakt? Czekac? Nadal walczyc ? Mam nadzieje ze ktos mi tutaj pomoże ...

ps: wydaje mi sie ze ona nadal kocha tego chlopaka co ja zdradzil 3 razy i zerwal ...
moze dlatego nie ma zaufania do mnie ? dac jej czas czy urwac kontakt?
prosze bardzo o pomoc :(

Edytowane przez Anonim7

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nic nie robić olać, może ograniczyć kontakt do koniecznego minimum może się jej jeszcze coś zmieni, ale chłopaku masz dopiero 17 lat i szkoda czasu na napalanie się na jedną laskę skoro tyle innych do okoła. Znajdź sobie taką co jeszcze nie miała faceta albo jakąś z czystszą kartą na dobre Ci to wyjdzie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Musisz zrozumieć, że te wszystkie komedie romantyczne to takie life-fiction. Kobiety się od nas różnią wszystkim. To taki alien, który niestety ma to coś co powoduje, że zaczynasz "świrować". Tutaj trzeba innego trybu podejścia. Ale to jest temat rzeka. Powiem na początek tylko tyle, że na youtubie znajdziesz tego wiele (najlepiej po angielsku).

Wiedz na początek to, że nic co ci intuicja podpowiada nie zadziała. A często zadziała odwrotnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprawa jest prosta. Kocha tamtego. W tym wieku z reguły dziewczyny wolą własnie takich bad boyów. Imponują im swoją aktywnością i przebojowością, dostarczają potrzebne emocje. Ty zrobiłeś się takim misiaczkiem, przytulaczkiem - 0 atrakcyjności. Jeszcze te łzy. Nic tylko kopniaka dać. :)

Edytowane przez balin

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta