PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Kokspiona

Zdecydować się na tę jedną

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Kokspiona napisał:

nie kumam porównania o przechodzeniu z plazmy do ciała stałego...

Serio? ;) Tzn może tylko mi się to kojarzy z... nieważne. Być może autor tejże metafory miał coś innego i mniej przyziemnego na myśli. Ale chodzi o przejścia stanów skupienia, z gazu w ciało stałe... czyli resublimacja. Czy to łopatologia? Nie sądzę. Można łopatologiczniej.

Możesz się zastanawiać "czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie" długo, nawet jak Barbara Niechcic całe życie! Może warto się zastanowić nad innymi aspektami życia niż "motylki"? Bo wiesz... ganianie za srylkami to konsumpcjonizm emocjonalny. Nigdy się nimi nie nasycisz.

Ze względu na naturę Twego zapytania pozwoliłam sobie wyciągnąć karty natury do wróżenia :D No bo nie wiem co Ci napisać :D Oto co powiedziały: Duch kobiety-ptaka uczy nas latania jak wolne ptaki. Duch barana uczy nas determinacji, działania i przewodnictwa. Zanurkuj głęboko w swoje serce jak syrena. Łopatologicznie, nie? ;)

A więc odpowiedź znajdziesz w swoim serduszku. Czysta łopatologia. Wolność jest ważna w miłości, więc zastanów się czy czujesz się wolny w tej relacji i jeśli już odpowiesz sobie na pytanie podejmij działania, bądź przewodnikiem a nie bezwolną kukłą, która czeka aż mu ktoś odpowie na jego pytanie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, lubiejagodzianki napisał:

Ponawiam pytanie: masz porównanie do innych związków, w których byłeś? :)

Tak mam. Byłem kiedyś z kimś 4 lata. Pierwszy związek. 

Generalnie moge to porównać z każdym związkiem. Zawsze dochodzę do wniosku że to się wypaliło i trzeba szukać dalej.... A latka lecą...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia ‎17‎.‎04‎.‎2018 o 16:07, Kokspiona napisał:

Co do myśli. To najpierw chce żeby jej było dobrze a później myślę o sobie...

Czyli kolejny dowód, że ją kochasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 17.04.2018 o 16:07, Kokspiona napisał:

Zawsze dochodzę do wniosku że to się wypaliło i trzeba szukać dalej.... A latka lecą...

Wieczne nienasycenie. Cóż. Wszystko przemija, w tym i my.

Edytowane przez UsteczkaDoOczu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia ‎17‎.‎04‎.‎2018 o 17:07, Kokspiona napisał:

Zawsze dochodzę do wniosku że to się wypaliło i trzeba szukać dalej.... A latka lecą...

Wypalić to się można zawodowo. Miłość, z czasem się zmienia, a wspomnienia zastępują motyle w brzuchu. Jeśli czujecie dopasowanie, trzeba walczyć o związek, nawet jak przychodzą etapy, gdy nie ma się ochoty na miłosne igraszki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, VonM napisał:

Jeśli czujecie dopasowanie, trzeba walczyć o związek, nawet jak przychodzą etapy, gdy nie ma się ochoty na miłosne igraszki.

Oo too to to, tak dokładnie tak:piwo:

To recepta na udane związki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi