PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

DoradcaOnlineBajaj

Bajaj - Dominar 400 - Pytania do doradcy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji wszystkich zainteresowanych motocyklami oraz tematami skorelowanymi.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.

Pozdrawiam,

Piotrek

Doradca Online Bajaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Denver napisał:

Czy dla osoby, która chce sobie zakupić swój pierwszy motocykl się nada ?

masz na myśli jakiś konkretny model od Bajaja?

Dnia 16.04.2018 o 21:24, DoradcaOnlineBajaj napisał:

Witajcie!

W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji wszystkich zainteresowanych motocyklami oraz tematami skorelowanymi.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.

Pozdrawiam,

Piotrek

Doradca Online Bajaj

W sumie niewiele słyszałem do tej pory o tym producencie, czym on się wyróżnia na tle innych ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, natec napisał:

masz na myśli jakiś konkretny model od Bajaja?

bardzo intensywnie zastanawiam się nad dominarem 400

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, ja już przestudiowałem temat Dominara bardzo dogłębnie. Szukałem też informacji na jego temat i tak trafiłem tutaj. Na rynku europejskim jest to nowość, ale tak naprawdę motocykl ten sprzedał się już w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy w Indiach i innych krajach zajatyckich, więc konstrukcja jest więcej niż sprawdzona. Technologia austriackiego KTM, dobre wyposażenie i ta cena... Zapisałem się na jazdy testowe i wygląda na to, że w tym roku stanę się szcześliwym posiadaczem nowego moto! :)  Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Denver napisał:

Czy dla osoby, która chce sobie zakupić swój pierwszy motocykl się nada ?

Witaj Denver,

Jeżeli przymierzasz się do zakupu swojego pierwszego motocykla to z całą pewnością chciałbyś posiadać nową maszynę. I tutaj pojawia się Dominar 400 jako motocykl nowoczesny oraz niedrogi. Możesz zostać posiadaczem tej maszyny za 14.999 zł lub skorzystać z rat 0%. Dominar 400 zapewni Ci bezpieczną jazdę i wiele emocji na trasie. :) Zapraszam do skorzystania z jazd testowych aby na własnej skórze przekonać się czym jest Dominar400 --> testujdominar400.pl

14 godzin temu, natec napisał:

W sumie niewiele słyszałem do tej pory o tym producencie, czym on się wyróżnia na tle innych ?

Witaj Natec,

Bajaj jest jednym z liderów w branży motocyklowej. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że ich produkty wyróżnia jakość i nowoczesny design. Co więcej model Dominar 400, który własnie debiutuje na rynku polskim, jest w bardzo atrakcyjnej cenie - dostępnej dla każdego.

3 godziny temu, Denver napisał:

bardzo intensywnie zastanawiam się nad dominarem 400

Jeżeli masz jakieś pytania to zachęcam do ich zadawania :) 

2 godziny temu, Mixster napisał:

Hej, ja już przestudiowałem temat Dominara bardzo dogłębnie. Szukałem też informacji na jego temat i tak trafiłem tutaj. Na rynku europejskim jest to nowość, ale tak naprawdę motocykl ten sprzedał się już w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy w Indiach i innych krajach zajatyckich, więc konstrukcja jest więcej niż sprawdzona. Technologia austriackiego KTM, dobre wyposażenie i ta cena... Zapisałem się na jazdy testowe i wygląda na to, że w tym roku stanę się szcześliwym posiadaczem nowego moto! :)  Pozdro!

Witaj Mixster,

Bardzo cieszy mnie fakt, że są już osoby żywo zainteresowane zakupem Dominara 400! Tak jak wspominałeś motor ten jest nowością w europie ale z całą pewnością zostanie on ciepło przyjęty przez wzgląd na cenę i świetny design. Mam nadzieję, że jazda testowa sprawi, że wyjedziesz swoim nowym motorem z salonu jeszcze tego samego dnia! :)

Pozdrawiam,

Piotrek

Doradca Online Bajaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dogłębnie przejrzałem użytkowników z tego tematu i powiem tak SZEPTANKA. Temat zostawiam dla innych potomnych osób, które trafią tutaj do nas z google po wpisaniu firmy BAJAJ. Dodam tylko, że my nie tolerujemy szeptanki, bo psuje to ogólny zamysł forum.

@DoradcaOnlineBajaj to to co samo co spam o Militaria.pl użytkownika @BlackMass

@Denver to to samo co spam o Militaria.pl użytkownika @Jinx

@natec to to samo co spam Militaria.pl użytkownika @chopper

Krótko mówiąc - multikonta.

Pozdrawiam i temat zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.