PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Szary078

Drobne upominki

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie panowie, a także i panie :)
Chciałbym się was doradzić odnośnie drobnych upominków dla drugiej połówki. Jestem w stałym związku od 7 miesięcy, układa nam się dobrze, ale czasem czuję, że zbyt mało daję od siebie i że mogę stracić ją. Chciałbym jej pokazać, że bardzo ją kocham i zależy mi  na niej. Chciałbym od czasu do czasu sprawić jej jakiś drobny upominek tylko nie mam za bardzo pomysłu co wymyślić.
Z kwiatów się zazwyczaj cieszy, ale chciałbym spróbować czegoś nowego, coś co by się spodobało jej jeszcze bardziej i żeby zobaczyć jej szczęście wymazane na twarzy.

Wy w jaki sposób dbacie o swoje kobiety. Bądź jeżeli czyta to kobieta to może pochwali się z jakich prezentów ona się cieszy od swojego wybranka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja lubi kinderki takie dla dzieci. Jest bardzo szczęśliwa gdy dostaje duże opakowanie tych słodkości. 

Do kina zabiorę, na mecz zabiorę czasami jakiś spontaniczny wyjazd na zwiedzanie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko zależy od tego, co ona lubi. Przynieś kawałek ulubionego ciasta z kawiarni albo ją do tej kawiarni zabierz, sam przygotuj obiad/ śniadanie, może jakąś bieliznę? Zresztą dużo ważniejsze jest zwyczajne okazywanie zainteresowania i czułości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie kupujcie kobiecie słodyczy bo przytyje, a później będzie płacz, że kobieta już cię nie pociąga. Poszukam sobie innej...

Każdy skutek ma swoją przyczynę. Zamiast słodyczy, ciast i innego badziewia, kupuj jej karnet na siłownię i chodź razem z nią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ja nie lubię dostawać słodyczy :P jak już są to je jem, ale sama sobie nie kupuję i wolę nie dostawać, bo niepotrzebnie kuszą. 

Najważniejsze jest okazywanie kobiety czułości, poza tym kwiatki, kino, kawa, jakis drobiazg związany z zainteresowaniem. Albo wypasioną kolację zrób. Albo na wycieczkę ją zabierz. Ja zawsze najbardziej doceniam jak widzę że chłopak musiał pomyśleć, włożyć czas w przygotowanie a nie tylko kupić :P chociaż drobny kwiatek kupiony po drodze z zakupów też jest świetny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o prezenty i upominki w związku, to polecam robić jakiś prezent dla kobiety co 2-3 miesiące.

Oto moje 3 sprawdzone propozycje:

1. Zrób jej własnoręcznie robione pralinki czekoladowe. Kup czekoladę, foremki, orzechy, żurawinę i inne dodatki do Twoich słodkości. Zobacz przepisy w Internecie i wykonaj dla niej własnoręczne czekoladowe dzieła. Wszystko zapakuj w ozdobne pudełko i wręcz jej na następnej randce. Kobieta z pewnością się ucieszy, gdy zobaczy że zrobiłeś dla niej coś własnoręcznie.
Pamiętaj! Im więcej serca i czasu włożysz w prezent, tym bardziej zadowolona będzie kobieta!
2. Kup kopertę, pocztówkę i kilkadziesiąt zdrapek. Wszystko zapakuj, a na pocztówce napisz: "Moją największą wygraną był dzień, w którym Cię poznałem. Teraz twoja kolej! ;)". Liścik możesz podrzucić do jej skrzynki pocztowej lub wsuń pod drzwi jej domu.

3. Kup lusterko w kształcie serca i wygraweruj na nim napis: "W lusterku tym możesz podziwiać odbicie najpiękniejszej kobiety na świecie". Lusterko zostaw w jej łazience oraz czekaj na jej pozytywną reakcję! ;)

Jeżeli chcesz uzyskać więcej porad oraz pomysłów na prezenty i upominki - pisz śmiało! Jestem do Twojej dyspozycji ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Prezent dla kobiety co 2-3 miesiące"? No chyba ze ona jest żółwiem i będzie żyła 300 lat ;)

Prezent ma zapadać w pamięci, być niespodzianką i coś dla Ciebie by z tego było ;)

Zaczynają się ciepłe letnie noce, ogarniasz: koc, dobre wino, truskawki czy dobry ser do wina, kilka świeczek i zabierasz dziewczynę na dach najwyższego bloku w okolicy, możne być komin. W piękną gwiaździstą noc i seks w takim miejscu do samego świtu zapamięta do końca życia. Możesz jej wcześniej zawiązać oczy a koc cały posypać płatkami róż (stare z marketu za 5 zł na płatki wystarczą).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Dr House napisał:

"Prezent dla kobiety co 2-3 miesiące"? No chyba ze ona jest żółwiem i będzie żyła 300 lat ;)

Prezent ma zapadać w pamięci, być niespodzianką i coś dla Ciebie by z tego było ;)

Zaczynają się ciepłe letnie noce, ogarniasz: koc, dobre wino, truskawki czy dobry ser do wina, kilka świeczek i zabierasz dziewczynę na dach najwyższego bloku w okolicy, możne być komin. W piękną gwiaździstą noc i seks w takim miejscu do samego świtu zapamięta do końca życia. Możesz jej wcześniej zawiązać oczy a koc cały posypać płatkami róż (stare z marketu za 5 zł na płatki wystarczą).

To co opisałeś nie jest opisem podarunku, lecz opisem randki ;)
Różnica jest taka, że powinniśmy ze swoją kobietą randkować całe życie, przynajmniej raz w tygodniu gdy mieszkamy razem. To prawda, że cały czas trzeba dbać o związek, jednak nieraz (2-3 miesiące) należy podarować kobiecie jakiś upominek za jej zaangażowanie i dobre zachowanie. Upominek może być:

- kwiatkiem

- słodyczami

- spersonalizowanym kalendarzem z wami

- koszulką z nadrukiem

- kartką z wierszykiem specjalnie dla niej

Jak już wcześniej wspomniałem - randkujemy z kobietą cały czas. Nie ma co do tego żadnej wymówki, a więc:

- chodzimy do kina/teatru

- zabieramy ją do ZOO

- chodzimy na spacery

- idziemy na piknik

- gramy razem na konsoli

- chodzimy do kawiarni

Randki swoją drogą, a podarunki swoją... ;)

Kolega pyta o podarunki więc podaję ciekawe i niedrogie sposoby na uszczęśliwienie i zaskoczenie swojej drugiej połówki.

Edytowane przez UdanyZwiazek
literówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słodycze zawsze spoko. Najlepiej małe albo mało (żeby nie utyła albo jej nie zemdliło) ale dobre jakościowo, np śliwka w czekoladzie lub wiśnia w czekoladzie, jedna lub dwie sztuki zamiast całej paczki i można tak co parę dni z jednej paczki robić prezenty. 

Kwiatki zawsze spoko. Teraz można za darmo, np sąsiadowi urwać jedną różyczkę. 

Masaż zawsze spoko. Wysłuchanie zawsze spoko. Buziak zawsze spoko. Komplement zawsze spoko. 

W sumie żadna filozofia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, UdanyZwiazek napisał:

To co opisałeś nie jest opisem podarunku, lecz opisem randki ;)

Wiem że usiłujesz w każdym poście zrobić kryptoreklamę swoich poradników czy strony i nie dostrzegasz że prezentem możne być butelka dobrego wina w odpowiedniej scenerii i by pobudzić wyobraźnię chłopaka by bezmyślnie nie wpisywał w google jaki prezent kupić i szukał gotowca, Tylko pomyślał nad upominkiem który zadziała na jej emocje i będzie cieszył ich razem.     

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No panowie rozbawiliście mnie dobrze, a najbardziej te własnoręcznie robione pralinki kup foremeczki dodatki, ozdobne pudełeczko no już widzę jak masa facetów za*******a po foremeczki i ozdobne pudełeczka i robi pralinki. :beka:

Ta i te zdrapeczki lustereczka ja pierdole skąd wy bierzecie te pomysły. Ja rozumiem, że w obecnych czasach modne jest aby o związek dbać ale miejcie litość i nie piszcie i nie propagujcie takich rzeczy bo jeszcze babom się spodoba i będą się takich głupot domagały. 

Kolega Dr. House to też zaszalałeś z tym dachem bloku lub kominem ale jak znasz takie miejsca gdzie można faktycznie wejść i czas spędzić to czemu nie. 

a i kolego @UdanyZwiazek nie cytuj całych poprzedzających postów, bo po co ?

Edytowane przez Szwagier

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak sobie odnośnie tych słodyczy pomyślałam, bo objadłam się dzisiaj nimi troszkę... Jakbym tak codziennie przez jakiś czas dostawała jednego chocobonsa od partnera, to bym wyrobiła w sobie nawyk psów Pawłowa... i na widok partnera ze świecącymi oczami bym myślała „uuuu chocobons będzie, ye ye”. A on by nie miał... Ciekawe jak długo musiałby mi ich nie przynosić żebym skończyła go kojarzyć z cukierkami :smiech: 

Puenta jest taka... że skojarzenia mają moc i fajnie mieć je dobre lub zabawne z ukochanym. Dlatego jak  już alkohol to nie za dużo go. A jak dużo już to nie na dachu :haha: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy jej się trochę przyjrzeć i zobaczyć co naprawdę lubi. A ze standardów to:

- wyjście do restauracji,

- bilety do kina, na basen itp.

- słodycze (kobiety je uwielbiają).

Wg mnie prezenty trzeba dawać ok. raz na tydzień. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi