PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Sagittarius_A

Presja na zaręczyny

Rekomendowane odpowiedzi

@UsteczkaDoOczu Wiem, że u dziewczyn tak potrafi być i to co najmniej dziwne ale tak chyba z biologicznego punktu widzenia musi być. 

U mnie To było tak, że miałem kumpla z podstawówki który mieszkał 50m ode mnie i tak całą szkołę się bujaliśmy, choć mieliśmy też innych kolegów z osiedla z którymi kolegowaliśy się wspólnie. No ale to byliśmy dzieciaki. Na koniec podstawówki początek SŚ chłopaki z osiedla spiknęli się z paczką dziewczyn z drugiego osiedla no i tak żyją w takiej komitywie do dziś. Ja z kolei spiknąłem się z innym chłopakami z Technikum z klasy i jednym z poza plus ten mój z podstawówki bo też tam chodził do szkoły. Potem wszyscy wylądowaliśmy w jednej pracy. Taka paczka 7 osób, więc było kumplowanie się w pracy po pracy wspólne wyjazdy, imprezy itp. Każdy się lubił i nie było żadnych zazdrości, oczywiście nie każdy był ze sobą jakimś tam przyjacielem ale były powiązania między nam (takie pary) choć ja miałem 3 pary z kumplem z podstawówki, z kumplem z technikum i z kumplem z którym po roku od skończenia szkoły pojechaliśmy do Londynu więc wspólna niedola trochę nas połączyła bardziej. Ale po powrocie wszystko wróciło na stare tory i ja z nim właśnie jeździłem na ryby , z tym z technikum na narty i żaglówki, ten z podstawówki z kolei z innym mieli jakieś swoje zajawki, pomieszanie z poplątaniem potem wszyscy się spotykaliśmy, gdzieś wyjeżdżaliśmy a dziewczyny były tymi która właśnie wchodziły do paczki a w razie czego się któraś zmieniła, ale laski też się lubiły i miały wspólny język nie było nigdy z nimi problemu. Dziś się wszystko ukróciło bo jak wspominałem dzieciaki i wgl ale czasami w mniejszym gronie jakieś spotkania są. 

Z kolei moja siostra miała dwie psiapsie jedną z podstawówki drugą z liceum i jak z tą z liceum kontakt mają i się widują to z tą z podstawówki jakiś czas temu kontakt się urwał i przyjaźni nie ma. A stało się to po tym jak owa koleżanka, odeszła od męża do kochanka i jak już z nim zamieszkała to ten zabronił jej kontaktów ze znajomymi również z moją siostrą, więc za bardzo tamta nie chciała rozmawiać czy wymienić się sms bo nawet jakby rozmowę/sms z tel wykasowała to przy porównaniu z bilingiem sprawa by się wydała, że z kimś pisze, rozmawia.  Więc tym sposobem musiały się pożegnać. 

A jeszcze stało się tak, że ta psiapsia mojej siostry i mój kumpel z technikum to dziś małżeństwo :)

Autorze jeśli twoja dziewczyna nie lubi twojego kumpla i jego dziewczyny bo nie sązaręczeni/małżeństwem to jest na prawdę nie zdrowe, ona jest jakaś dziwna i toksyczna ogólnie. Podejrzewam, że z czasem będzie tobą manipulowała jeszcze bardziej wykorzystując różne sztuczki i podstępy. Ty się poważnie jeszcze zastanów nad tą znajomością. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi