PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Keliwa women

Przedstawiciel Farmaceutyczny

Rekomendowane odpowiedzi

hej. jak w temacie interesuje mnie bardzo jak wygląda praca PF. Jaka atmosfera i obowiazki w pracy, ciśnienie? Rotacja ?Ogólnie rzecz biorąc czy warto w  to wychodzić?... Czy lepiej w innej branży? Słyszałam, że jest to rynek dość mocno "snobistyczny"🤔🤔🤔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe, nie wiem Keliwa. To bardziej zależy od Ciebie. Co chcesz robić w życiu ale jak tak sobie patrzę na Twój wpis i szukam znaków z nieba to znajduję takie oto:

21 godzin temu, Keliwa women napisał:

ciśnienie? Rotacja

czy warto

wychodzić

lepiej w innej branży?

to rynek dość mocno "snobistyczny"

🤔🤔🤔

Cyganką nie jestem ale słabo to widzę :beka:

To tak jakby Twoja podświadomość była na nie, więc co Ci po namowach ludzi, którzy „uwielbiają swoją pracę”? Jeszcze szkód narobią ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

@Keliwa women koleżanka pracuje dla jednej firmy farmaceutycznej. Z ciekawości podpytałem ją. Co do rzeczy o które pytałaś:

-atmosfera - wyścig szczurów, duże parcie na wyniki, raczej nie utrzymuje kontaktów z ludzmi z firmy (na równoległych stanowiskach) po pracy

-obowiązki- to już chyba sama powinnaś wiedzieć skoro się zainteresowałaś tym zawodem

-ciśnienie -ogromne, zwłaszcza jeśli wypuszcza się nowy produkt, wtedy zwiększona ilość pracy nawet do 40%

-rotacja - spora, ale połowa zespołu pracuje od ok 3 lat, reszta się wymienia na dwa sposoby: albo nie wytrzymują 2-3 miesięcy albo przejmuje ich konkurencja

Musisz się zastanowić dlaczego chciałabyś pracować w tym fachu. Czy chodzi tylko o pieniądze czy cię to interesuje. Jeśli to pierwsze to koleżanka odradza: coprawda określiła zarobki jako rewelacyjne, ale też ona nigdy nie pracuje tylko 8h dziennie i do domu. Poza tym ona lubi ten wyścig, tabelki, cele sprzedażowe i prace pod ciśnieniem z tego co mówi.

Podkreśliła że najwazniejsze jest nie tyle gadane co umiejętne prowadzenie negocjacji handlowych. Że to podstawa.

Pozostaje jeszcze kwestia etyki. Na co jesteś gotowa się zgodzić a na co nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 22.05.2018 o 21:47, UsteczkaDoOczu napisał:

Hehe, nie wiem Keliwa. To bardziej zależy od Ciebie. Co chcesz robić w życiu ale jak tak sobie patrzę na Twój wpis i szukam znaków z nieba to znajduję takie oto:

Cyganką nie jestem ale słabo to widzę :beka:

To tak jakby Twoja podświadomość była na nie, więc co Ci po namowach ludzi, którzy „uwielbiają swoją pracę”? Jeszcze szkód narobią ;) 

To fakt. To ze jest ciśnienie to pół biedy lubie prace pod presją. Tylko ta etyka tu będzie u mnie problem i to mysle, że  najwiekszy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi