PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Damian3022

Problem z przeszłością seksualną mojej partnerki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mianowicie mam taki problem ze poznałem dziewczynę idealną do czasu gdy powiedziała mi o swojej przeszłości co robiła i z kim od tej pory jest mi ciężko to zaakceptować czuję się nie dobrze że tak łatwo się oddała była naiwna oddala się byle jakim typom . Zaczęła współżyć w wieku 18 lat z byłym chłopakiem który ją namówił na związek choć ona nic nie czuła była tylko zauroczona po zakończeniu związku poznała jakeogos chłopka starszego od njej  o 7lat i kochała się z nim bo była zdołowana a późnej on ja namawiał . Po tym umówiła się z jakimś typem z internetu tylko na sex i to mnie męczy . dziewczyna jest bardzo ładna i kocham ją ale nie umiem sobie z tym poradzić po za jej przeszłością jest wszystko ok . Rozmawiałem z nią o tym wiele razy pytałem bardzo dużo a z każdą odpowiedzią czułem większy ból  . Często jej to wypominam co też ja rani . mówi że jestem dla niej idealny i tylko mnie kocha . proszę o pomoc 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt Ci tu nie pomoże bo niby jak ? mamy cofnąć jej czas czy tobie pamięć?  Dokładnie takich samych tematów jak twój było trochę i masz dwie opcje albo to zaakceptujesz i pogodzisz się z tym albo się rozstancie skoro ma to Cię męczyć i masz jej to wspominać. Czasami dobrze też nie dociekać takich spraw. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Człowieku ogarnij się. Myślisz ze cipka jest z mydła i się wymydli? Gdybyś Ty miał trzy, czy trzydzieści-trzy partnerki to by było ok?

Ale ona nie może mieć przeszłości i doświadczenia? fantazji? To, co przeciętna 16 latka, ma już w głowie to nie jeden 40 latek by zwariował.

Co to 7 lat starszy? 10-15 lat starszy to nadal jest norma. Zobacz portale randkowe gdzie dziewczyny w wieku 16 lat to może szukają 17-19 latka ale jak Panna ma już 20-21lat to 36-45 lat jest ok. Powód jest banalny, taka Panna ma dosyć rówieśników co nie potrafią jej zaspokoić i szuka Faceta a nie chłopaczka. 

Co to jest 3 partnerów? wiesz co dzieje się w akademikach?

Co byś powiedział o 17-latce co jest z rodzicami na feriach w wielkim prawie pustym Hotelu i siedzi sobie na basenie w jacuzzi ja siedzę na przeciw niej i czuję jak ociera się o moje nogi niby przypadkowo, jej stopa przesuwa się delikatnie po mojej stopie coraz wyżej, po kolanie i na udo a ona sama leży zrelaksowana z przymkniętymi oczami i otwartymi delikatnie ustami przez jakie błyszczał aparat na zębach i tylko głowa i ramiona jej wystawały ze spienionej wody, jej stopa spoczywa na moim penisie i przez kąpielówki zaczyna go masować raz za razem, bez pospiechu i trwało to około kwadrans, do jacuzzi weszła jakaś starsza kobieta a ona nie przerywała... kobieta szybko uciekła widząc nasze miny i wtedy swoja stopą zacząłem pieścić jej muszelkę i zaczęła delikatnie biodrami poruszać i szybciej oddychać, jej stopa traciła koordynacje i za chwile wyłączono jacuzzi bo był już późny wieczór, idąc do szatni zaproponowałem jej lampkę wina w pokoju nr..... Ona ze bardzo chętnie ale dopiero po 24:00.

I dotrzymała słowa, przyszła w samym szlafroku i bieliźnie, w pokoju paliły się świece i od wejścia wpiła się w moje usta i wylądowaliśmy na sofie i poprosiła bym był delikatny bo jeszcze nigdy tego nie robiła.. pieściłem jej małe "kozie" jeszcze piersi muszelkę z godzinę, najdelikatniej jak potrafiłem i wszedłem w nią dopiero gdy już wariowała z niecierpliwości, cały seks był bardzo namiętny i robiliśmy to 3 razy, krwi nie widziałem ze myślałem ze ściemniała i dopiero pod prysznicem zobaczyłem że jestem wymazany w jej krwi.

Czemu to piszę? bo nad ranem gdy rozmawialiśmy powiedziała że bardzo chciała to zrobić bo ma ochotę na seks i ma chłopaka od 2 lat i On jest w jej wieku, którego bardzo kocha, ale nie chciała by był jej pierwszym i chce by tylko on tak myślał, że był pierwszym jak już mu się odda.

Ona była 17 lat młodsza ode mnie. Nigdy więcej się nie widzieliśmy tylko wymieniliśmy parę SMS gdzie po kilku miesiącach napisała ze przewróciłem jej w głowie bo jej chłopak może się kochać maksymalnie dwa razy beznamiętnie po 10min i koniec, bez orgazmu z jej strony i co ona ma zrobić teraz? ;)

I jak taką dziewczynę byś ocenił? facet to zrobi to jest ok, a ona?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie przejmować się, nie dopytywać - bo i po co Ci to było? Masz piękną dziewczynę, która Cię kocha i to jest najważniejsze. Pomyśl, co ci z dziewicy, która może miec wredny charakter? Albo powie Ci, że chce spróbować jak to jest mieć seks z innym? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 7.06.2018 o 00:23, Niepokorny napisał:

Człowieku ogarnij się. Myślisz ze cipka jest z mydła i się wymydli? Gdybyś Ty miał trzy, czy trzydzieści-trzy partnerki to by było ok?

Ale ona nie może mieć przeszłości i doświadczenia? fantazji? To, co przeciętna 16 latka, ma już w głowie to nie jeden 40 latek by zwariował.

Co to 7 lat starszy? 10-15 lat starszy to nadal jest norma. Zobacz portale randkowe gdzie dziewczyny w wieku 16 lat to może szukają 17-19 latka ale jak Panna ma już 20-21lat to 36-45 lat jest ok. Powód jest banalny, taka Panna ma dosyć rówieśników co nie potrafią jej zaspokoić i szuka Faceta a nie chłopaczka. 

Co to jest 3 partnerów? wiesz co dzieje się w akademikach?

Co byś powiedział o 17-latce co jest z rodzicami na feriach w wielkim prawie pustym Hotelu i siedzi sobie na basenie w jacuzzi ja siedzę na przeciw niej i czuję jak ociera się o moje nogi niby przypadkowo, jej stopa przesuwa się delikatnie po mojej stopie coraz wyżej, po kolanie i na udo a ona sama leży zrelaksowana z przymkniętymi oczami i otwartymi delikatnie ustami przez jakie błyszczał aparat na zębach i tylko głowa i ramiona jej wystawały ze spienionej wody, jej stopa spoczywa na moim penisie i przez kąpielówki zaczyna go masować raz za razem, bez pospiechu i trwało to około kwadrans, do jacuzzi weszła jakaś starsza kobieta a ona nie przerywała... kobieta szybko uciekła widząc nasze miny i wtedy swoja stopą zacząłem pieścić jej muszelkę i zaczęła delikatnie biodrami poruszać i szybciej oddychać, jej stopa traciła koordynacje i za chwile wyłączono jacuzzi bo był już późny wieczór, idąc do szatni zaproponowałem jej lampkę wina w pokoju nr..... Ona ze bardzo chętnie ale dopiero po 24:00.

I dotrzymała słowa, przyszła w samym szlafroku i bieliźnie, w pokoju paliły się świece i od wejścia wpiła się w moje usta i wylądowaliśmy na sofie i poprosiła bym był delikatny bo jeszcze nigdy tego nie robiła.. pieściłem jej małe "kozie" jeszcze piersi muszelkę z godzinę, najdelikatniej jak potrafiłem i wszedłem w nią dopiero gdy już wariowała z niecierpliwości, cały seks był bardzo namiętny i robiliśmy to 3 razy, krwi nie widziałem ze myślałem ze ściemniała i dopiero pod prysznicem zobaczyłem że jestem wymazany w jej krwi.

Czemu to piszę? bo nad ranem gdy rozmawialiśmy powiedziała że bardzo chciała to zrobić bo ma ochotę na seks i ma chłopaka od 2 lat i On jest w jej wieku, którego bardzo kocha, ale nie chciała by był jej pierwszym i chce by tylko on tak myślał, że był pierwszym jak już mu się odda.

Ona była 17 lat młodsza ode mnie. Nigdy więcej się nie widzieliśmy tylko wymieniliśmy parę SMS gdzie po kilku miesiącach napisała ze przewróciłem jej w głowie bo jej chłopak może się kochać maksymalnie dwa razy beznamiętnie po 10min i koniec, bez orgazmu z jej strony i co ona ma zrobić teraz? ;)

I jak taką dziewczynę byś ocenił? facet to zrobi to jest ok, a ona?

Według mnie zwykła szmata jak by kochała to by się nie puściła z tobą 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Damian3022 Ciekawe podejście. Interesujące że oceniasz tę kobietę jako szmate lecz nie faceta  jako szmaciarza (@niepokorny - nic do ciebie nie mam , nie uważam za szmaciarza, chodzi mi tylko o absurd u Damiana).

Skąd u ciebie taka mania na punkcie dziewictwa u kobiet?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo większość facetów (szczególnie młodych) jest niepoprawnymi romantykami. Na szczęście (nieszczęście?) z tego wyrastają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ojapitole Chyba tylko częściowo masz racje. Romantyzm młodych ogranicza się do żadania żeby to kobieta była nietknięta. Mało który młody zadziera nosa że jest prawiczkiem i czeka na tą jedyną. Romantycy za dyche i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do powyższego. Przeszłość partnerki to tylko jej doświadczenia na drodze do obecnej "siebie". Ja jestem jeszcze młody, ale rozumiem, że takie rzeczy naprawdę wiele uczą. Na twoim miejscu nie wnikałbym w to dalej, ale zaakceptował, bo może właśnie przez poprzednie doświadczenia jest z tobą i czuję co czuje. Oczywiście sprawa się ma inaczej kiedy jej przeszłość będzie wpływać na wasze relacje w łóżku. Ja bym w takiej sytuacji nie chciał np usłyszeć, że ktoś był lepszy, albo widzieć to po niej. 

Co się tyczy tej historii w jacuzzi. Po wielu rozmowach z różnymi dziewczynami potrafię uwierzyć, że ta dziewczyna serio nie chciała tego robić z pierwszym, waznym dla niej chłopakiem, bo mogła bac się, że czegoś nie będzie umiała i go nie zaspokoi etc. Nie zmienia to jednak faktu, że to zwykła zdrada, a gdyby gościu tego z nią nie zrobił, to co by to zmieniło? Myśli i tak prowadziły do jednego, więc mogłaby innego takiego znaleźć. Rzecz jasna nie wybaczyłbym takiego czegoś, bo rozumieć to coś innego niż się zgadzać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niedawno się dowiedziałem że jednak było ich więcej bo aż 8 okłamała mnie z ilością wiedziałem tylko o 3 w Dodatku robiła to jak już zaczęliśmy się spotykać nie wiem czy warto być z taką dziewczyną niby bardzo żałuje przeprasza mówi że nie chciała mi o wszystkich powiedzieć żebym od niej nie odszedł nie wiem teraz co mam zrobić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, Damian3022 napisał:

W Dodatku robiła to jak już zaczęliśmy się spotykać nie wiem czy warto być z taką dziewczyną

Tzn ? Nie warto !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi