PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Vartus

Nauka HTML-a

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się nauczyć języka HTML. Od jakiegoś czasu zabieram się do tego, ale się zabrać nie mogę 😅. Czy znacie jakieś kursy online, które uczą w porządny sposób podstaw? I ogólnie czy lepiej jest się uczyć go online czy może zacząć uczęszczać na tradycyjne kursy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Vartus 

Czy to html czy jakieś porządne języki programowania to zasada jest jedna: musisz nauczyć się sam szukać źródeł wiedzy. Stron jest masa. Ja zachęcam do spróbowania różnych - sam zobaczysz co ci podpasuje. Żaden z dobrych programistów których znam nie przeszedł jednego kursu.

Rzecz jasna html to pierdółka czy językach programowania, ale fajna sprawa żeby się w to wdrożyć. Z kursów nie korzystałem i jak widze w firmie osoby po nich (a włożyły w to po kilkanaście tysi) to olaboga. Spróbuj sam - co się dowiesz, napisz kawałek kodu.  I spróbuj od razu źródła anglojęzyczne, bo jeśli chcesz się zahaczyć na dłużej to i tak bedziesz na nie skazany.

Powodzenia,  dużo cierpliwości samozaparcia ci życze!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi