PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

VonM

Feministki - prawda o ich stosunku do mężczyzn

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy twierdzą, że feminizm to nic innego jak nienawiść do mężczyzn i atrakcyjnych kobiet. Powiem, że moim zdaniem dzwonią, tylko w innym kościele. Jestem po ekstremalnie krótkiej znajomości z taką osobą. Kiedy dodała mnie do znajomych na FB, przejrzałem profil i oczywiście co drugi post słowa klucze: molestowanie, patriarchat, samcza dominacja itd. Nie minęła doba naszej znajomości jak zaczęła mi opowiadać o tym, jaki seks lubi, co niemal wyglądało jak zaproszenie do łóżka - na spacer było oficjalne, więc się parę razy przeszliśmy. Wstępnie się umówiliśmy na kolejny, ale jako że nie miałem zbytnio ochoty, nie poruszałem tematu. Dzień później poszedłem na imprezę z przyjaciółką. (z którą się nie znają, chociaż mamy wspólnych znajomych) Zrobiliśmy zdjęcia, ona je udostępniła znajomym. Dzień później czytam wiadomość od nowopoznanej Feministki, o treści mniej więcej, jak śmiałem się spotkać z inną kobietą (z którą jak podkreślam - łączy mnie bliska przyjaźń, ale nic w bok)  i oczywiście usunięcie ze znajomych. 

Jak więc zapatrujecie się na współczesny feminizm? Czy nie jest to nic innego jak założenie, że facet powinien być zabawką seksualną dla takiej osoby, a każda próba decyzyjności z jego strony to nadużycie seksualne wobec kobiety. Czy fakt, że feministki ze wszystkiego chciałyby robić molestowanie nie wynika z niczego innego jak zazdrości żywionej wobec normalnych kobiet? Jakie są Wasze zdania?

Edytowane przez VonM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prosta rada na przyszłość: bez względu na źródło: uciekaj od ludzi toksycznych.

Dobrze na tym wyjdziesz:spoko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwny tytuł dałeś, feministka to kobieta walcząca o równouprawnienia kobiet. W Polsce przez lata komuny gdy kwitła emancypacja kobiet, kobiety na traktory, kobieta pracująca, kobieta trzymająca kasę w domu(to dopiero patologia) nie bardzo miały co robić. Dzis to jest często walka o aborcje, z kościołem i nakręcane przez środowiska lewicowe. Twoje problemy to raczej panna zwyczajnie zazdrosna, niedopieszczona i może rozczarowana, nachodziła się na spacery, seksu nie było! a tu jakaś inna szmata(szmata- potocznie kobieta o kobiecie gdy ta jej wchodzi w drogę) pojawia się. Pamiętaj - Feminizm kończy się w sypialni, chyba że facet dupa.

Zazdrość kobiety szybko zrozumiesz jak zauważysz ich role. Już po du**e widać że jest stworzona do rodzenia, wszystkie pudry, malowidła to by przyciągnąć uwagę faceta i zdobyć tego wartościowego do spełnienia jej roli wyuczonej od urodzenia i zakodowanej w genach i wszelka konkurencja to jak by złodziej przyszedł do ciebie by cię okraść i będziesz miły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Dr House napisał:

Już po du**e widać że jest stworzona do rodzenia

:wallbash:

Ja nie wiem, ale odkrywanie takich oczywistości w Waszym wieku Panowie... To już przedszkolak wie, że to kobiety rodzą dzieci i nieważne jak wielki ma tyłek itd. Ma również piersi by wykarmić dziecko i łagodniejszy charakter, by otoczyć opieką zupełnie niesamodzielnego człowieka. Jest bardziej emocjonalna aby dziecko prawidłowo się rozwijało. Również dużo więcej mówi aby dziecko się nauczyło komunikować. Wasza prześmiewcza postawa w tym względzie z pewnością zezłości nie jedną kobietę... a, nie, czekaj... zezłościliście już całą rzeszę kobiet :zdegustowany: No to macie feminizm. Znikąd się nie wziął. Możecie mieć żal tylko do siebie. 

Pytanie: czym różni się wojująca z facetami feministka od wojującego z feministkami faceta? Ta sama gra, tylko inne drużyny. Jak to się mówi: po jednych pieniądzach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Scooby wyłącz emocje i przeczytaj ze zrozumieniem co napisałem wyżej.

Nie znajdziesz tam ze du*ą się dzieci rodzi i tym bardziej szowinizmu.

UsteczkaDoOczu podobnie, nie ogarnia czym jest ironia i czym różni się wojująca z facetami feministka od wojującego z feministkami faceta?

A różnica jest zasadnicza, i należy być po właściwej stronie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mistrz ironii się znalazł... :klask:

Słabe to było i bierz na klatę a nie mi tu wmawiasz. 

Właściwa strona, powiadasz :nuda:

Znasz? Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta? Nom... powodzenia w tej bezsensownej walce o... o co? O co walczysz? Chyba o prztyczek w nos. O!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@VonM podstaw sobie na miejsce szowinizmu rasiszm. Chciałbyś się przejechać na jego braku? Bo ja tak. I byłbym z tego dumny: że nie jestem rasista/szowinistą i innym istą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Scooby Mój drogi, aszowinizm jest naturalną postawą i pomaga trzeźwo spojrzeć na świat. Jeśli kobieta zrywa związek, bo koleżanka stwierdza, że nie jestem dla niej odpowiednim partnerem, to dla mnie nie jest problem natury ginekologicznej ale psychiatrycznej. Jeżeli kobieta mówi NIE, a potem ma pretensję, że facet jej nie zgwałcił, to znaczy, że ma ciężkie problemy z głową, nie z waginą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@VonM Jeśli dla Ciebie szownizm jest naturalną postawą to nie mamy o czym rozmawiać. Bo wychodzimy z kompletnie różnych założeń co dotego co jest normalne.

To tak jakby ktoś inny rzucił że rasizm jest normą. Dla jednego jest, dla mnie akurat nie.

Poczytałem twoje posty. Dyskusja z Tobą jest bardzo trudna ponieważ ty podczas rozmowy na ogólny temat przechodzisz błyskawicznie na swoje prywatne doświadczenia. Powiedzmy że coś w stylu: jeden czarny mi nogę podłożył więc rasizm jest w porządku.

Dokonujesz niebezpiecznych generalizacji na podstawie jednostek które spotykasz. Gdybym ja tak chciał oceniać to dawno uznałbym swoją płeć za bande troglodytów. A gdybym chciał oceniać facetów po tym co ty piszesz to hoho. Pomyśl nad tym. Jak to jest że tobie trafiają się takie doświadczenia a innym nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, VonM napisał:
2 godziny temu, Scooby napisał:

@VonM Jeśli dla Ciebie szownizm jest naturalną postawą to nie mamy o czym rozmawiać

aszowinizm 

Kolego, czytanie ze zrozumieniem Ci się kłania i to nisko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@VonM wybacz, naprawde myślałem że to literówka. To czym wg ciebie jest aszowinizn? Bo szowinizm to w twoim poście widziałem. A po wpisaniu aszowinizm w google nic nie wyskakuje, więc gdybyś mógł mi pomóc się doedukować byłbym wdzięczny ☺️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc już Ci to tłumaczę. Szowinizm męski to przekonanie, że:

1. miejsce kobiety jest przy garach

2. teksty typu domyśl się są przejawem kobiecości, a nie defektu umysłowego

Już tu zresztą kiedyś wspominałem, że pociągają mnie kobiety sukcesu, a dziewczynę, która mi gotowała, rzuciłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.