PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

balin

Mundial 2018 - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz otwarcia. Ale Ruscy sobie postrzelali z Saudami. Jak Arabia Saudyjska z tak słabą grą dostała się na mistrzostwa? :)

Edytowane przez balin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się piłką nie interesuje i nie oglądałem meczu, ale wynik widziałem. To czy Ruscy tak dobrze grali czy Arabowie aż tak słabo ? Ale skoro słabo to może się wkupili ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę szkoda Egiptu i Maroka - strata goli w ostatnich minutach. Duży pech.

Mecz Portugalia - Hiszpania, jednak wyższa liga. :) Mecz pokazuje też, co w piłce nożnej znaczy mieć indywidualności. 

Edytowane przez balin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Europa górą. Peru w pocie i łzach przegrywa z Danią. Argentyna nie dała rady Islandii. Nigeria stłamszona przez Chorwację, oby tak samo Polacy zrobili z Senegalem. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie całe ale na razie wszystkie. :)

Ale Meksyk. Mistrzowie świata przegrywają z Meksykiem. Niemcy powolni i ociężali. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To co zrobili Polacy, pozostawiam bez komentarza. Jak grac z zespołami z Afryki, pokazują inne zespoły wczoraj Rosja, czy Portugalia dzisiaj. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądałem pierwsze 15 min potem podnosząc głowę znad komputera, ale mieć taki nie fart bo ciężko mówić o wyższości danej drużyny to masakra :fp:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niemcy żyją, po golu w ostatniej minucie. Oby też po dzisiejszym meczu, Polska żyła na mundialu. :)

Mecz Serbia - Szwajcaria, cud miód - jeden z lepszych jak na razie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Maroko kolejny raz potwierdziło, że było dobrze przygotowane do mundialu. No cóż zabrakło szczęścia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co się dzieje? Co się dzieje? Niemcy wraz z Polakami jadą do domu. Argentyna ledwo co wyszła z grupy. A co z Brazylią? ... 

Edytowane przez balin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piękne mecze, a tu nie ma czasu na komentarze. No cóż chyba finał Belgia-Chorwacja. Rosja jednak za cienka w uszach na 4. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jednak Francja w finale. Zawiodłem się na Belgach, zagrali zachowawczo. A ta ekipa ma swoją wartość przede wszystkim w ataku. Piłka nożna znowu idzie w kierunku kalkulacji i skomplikowanych strategii, przez co staje się mało atrakcyjna. Do tego ci najlepsi piłkarze są już mega zmęczeni sezonem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi