PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

ania1711

Co pomyślelibyście o dziewczynie która zaprosiłaby was na spotkanie?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Co pomyślelibyście o dziewczynie której nie znacie (albo znacie tylko z widzenia) gdyby jako pierwsza zaproponowała luźne spotkanie/wyjście gdzieś? Chodzi mi o to czy wzięlibyście ją za dziwną/nachalną albo z automatu nie bylibyście zainteresowani jej poznaniem? Wiem że o wiele bardziej korzystna sytuacja byłaby gdyby to on mnie zaprosił i dała się mu poderwać, ale po prostu jestem ciekawa jak mężczyźni to odbierają, bo nie spotkałam się z tym osobiście.

Dążę do zakolegowania i poznania się z obiektem westchnień (:P) ale nie mam za bardzo możliwości by go poznać. I w wyniku moich przemyśleń narodziło się w mojej głowie to pytanie. Jestem ciekawa męskiego punktu widzenia.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

prosisz o męski punkt widzenia a ja jako kobieta Ci powiem, że mozesz sprobowac go zaprosic. 

jesli nic z tego to odpusc. i najwyzej jakos 'przypadkowo' spotkasz go w mieście  i wtedy nawiązesz rozmowe ( bez obrazania się, ze cie zignorowal wczesniej)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomyślałbym, że trzeba ją ukamienować ;) A tak poważnie to jak się znacie choć z widzenia to go zaproś, ale potem za nim nie lataj niech wykaże też jakąś inicjatywę jeśli mu się Spodobasz itd. Fajny normalny facet powinien się zgodzić jeśli mu się podobasz, ale zawsze możesz trafić na buca/narcyza/pizdeczkę który się skrzywi i odmówi. 

Także tego ten, koko dżambo i do przodu ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu nie chodzi czy facet czy kobieta. Tak z marszu raczej nie wypada zapraszać na spotkania. Trzeba obadać teren, bo może ma kogoś, albo niezainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaproś go do kawiarni tak zwyczajnie naturalnie bez tłumaczenia i termin jaki mu będzie odpowiadał. Zaczepić na ulicy nie jest prosto gdy na kimś nam zależy ze najlepiej włóż mu karteczkę do reki z nr tel. do Ciebie i zaproszeniem do kawiarni i wszystko na wesoło ;)   Przy jednym wyjściu do kawiarni będziesz już wiedziała czy jesteś w jego typie i jak wszystko wygląda.

I tak jak napisał Szwagier; nie lataj za nim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak powiedzieli przedmówcy (i przedmówczyni) - mamy równouprawnienie i nie ma nic złego w tym, że kobieta zaprasza mężczyznę. Ważny jest wzajemny szacunek i wzajemność. Proste.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myślałem raczej o rozmowie. Takie tam zagadanie o pogodzie, mundialu, czy pracy. Kobiety też maja swoje sposoby typu uśmiech, oczko, odpowiedni ubiór. Spotkanie to samo z siebie powinno wyjść.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko zależy od tego, jaki jest kontekst sytuacji. Jeśli wypalisz prosto z mostu, może się zaskoczyć, ale wszystko zależy ile macie lat i jaka stopa relacji. Najlepiej, gdybyś prowokowała go do tego, by to on zaprosił Cię na spotkanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi