PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Tiril

Akcja pomagamy! :)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)
Z góry przepraszam za trochę prywaty - tak, wiem dawno mnie nie było, ale trochę problemów mi się na głowę zrzuciło i permanentny brak energii. Powróciłam i obwieszczam wszem i wobec, że... zbliżają się moje urodziny! :) Z tej okazji (z góry przepraszam szanownych moderatorów za link, ale mam nadzieję, że w takiej sytuacji mi wybaczycie :)) postanowiłam zrobić coś dobrego i zorganizowałam facebookową zbiórkę pieniędzy na Fundację Skrzydlaty Pies, zostawię do niej link poniżej, jeśli chcielibyście w ten sposób złożyć mi życzenia i wspomóc tych, którzy pomagają na co dzień :) Oczywiście liczy się każda złotówka i dlatego będę wdzięczna za każdy, nawet najmniejszy datek :)

Pieniążki nie trafiają do mnie tylko fejsbukowymi kabelkami bezpośrednio wędrują do Fundacji. Sam Facebook nic nie potrąca za pośrednictwo, więc wszystko, co uzbieramy, dostaną psiaki.

(Tak, sama też dorzucę swoją cegiełkę, ale muszę poczekać na wypłatę :P )

Link do zbiórki:

https://www.facebook.com/donate/129749904513118/?fundraiser_source=external_url

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi