PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

hypnotajzyn

Potrzebuję męskiej rady

Rekomendowane odpowiedzi

Czy warto się odezwać do kogoś po prawie 2 latach?

Poznałam go kiedy byłam bardzo uprzedzenia do mężczyzn. Zrazilam się kilkakrotnie wcześniej. W sumie byliśmy tylko na 5 ramkach, a potem kontakt się urwał, na pewno trochę  (jeśli nie wyłącznie) z mojej winy. Był niesamowity, taka bratnia dusza i przerosło mnie to jakoś wtedy. Wiem, że on mnie naprawdę lubił... Chciałabym z nim odzyskać kontakt jakkolwiek. Nie chcę żałować, że nie próbowałam, a z drugiej strony jeśli się odezwę, a on mnie oleje to będę załamana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo powinien tak zrobić, pierw dajesz mu kosza a teraz szukasz kontaktu po dwóch latach ? Może jest szczęśliwy w związku a ty chcesz mu mącić w głowie, po co daj mu spokój. Chyba, że wiesz, że jest wolny ale i tak powinien Cię "spuścić na drzewo" jak ma trochę jaj 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypadek klasyczny. Kobieta, która przerobiła kilka związków, z że tak się wyrażę delikatnie, nieodpowiednimi facetami nagle w końcu spotyka takiego, co jest inny. Ale nie jest mu w stanie zaufać, szuka drugiego dna, pyta koleżanki czy warto a w końcu z nim zrywa. Jednak potem zaczyna za nim tęsknić, właściwie już w chwili, kiedy jego reakcja na odrzucenie rozmija się ze schematem, który kobiecie został nakreślony przez jej pełnomocniczkę emocjonalną. 

Jego reakcja pewnie zależeć będzie od tego, w jaki sposób wtedy się rozeszliście. Bo jeśli tak po prostu kontakt się rozluzował, szansa jest, ale jeśli wprost go odrzuciłaś, to nie sądzę. Powiem Ci coś takiego - typów kobiet jest ho ho i jeszcze trochę. Mężczyzn co do zasady dwa - taki co bierze wszystko, co się nawinie albo taki, który zadziwia większość kobiet swoją monogamią. Z tym, że ten drugi kieruje się ambicją, w przeciwieństwie do licznika, co z językiem poleci do każdego rozkroku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie spławiłam go wprost po prostu zabrakło mojej inicjatywy. On chciał mnie poznać, otwierał się przede mną, a ja byłam taka okropnie bierna

W ogóle tak tylko pytam. I tak pewnie zabraknie mi odwagi odezwać się do niego 

hypnotajzyn nie pisz postów pod postem, masz możliwość edycji posta

Mod 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Szwagier a gdyby Ciebie ktoś olał to byłbyś smutny i zdolowany czy wściekły i nie definitywnie nie chciałbyś jej więcej widzieć? 

hypnotajzyn nie cytuj poprzedzających postów w całości 

Mod 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiele zależy od charakteru osobnika i okoliczności, ale nie jest powiedziane, że definitywnie nie chciałbym jej widzieć 

Ale wracasz do niego bo nie pojawił się lepszy na horyzoncie, jak się później pojawi to znów olejesz chłopaka być może kiedy będzie bardziej zaangażowany, taka prawda o was ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nieprawda. Nie poznałam nikogo bo nikogo nie szukałam, ani przed nim ani po, bo nie mam siły na Was. Zresztą raczej lepszego bym nie znalazła i od dłuższego czasu jedna osoba mi chodzi po głowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To takiego fajnego faceta olałaś ? Normalnie brak sił na was. Więc odezwij się do niego i powiedz mu tak szczerze, że nie byłaś gotowa bo to i tamto i mogłabyś być dla niego zołzowata przez wcześniejsze doświadczenia, ale już to odchorowałaś poukładałaś sobie w głowie i jesteś gotowa na nowe znajomości. Bo jak tak z du*y napiszesz bez wyjaśnienia to sobie może właśnie pomyśleć, że piszesz z braku laku i przy pierwszej okazji znikniesz. Choć i tak może sobie tak myśleć. Jak będzie chciał to pociągnie to dalej. 

Powodzenia 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też olałem swego czasu atrakcyjną i inteligentną kobietę, żeby potem zakochać się w kompletnej idiotce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi