PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

ArsAmadi

Związek ze starszą kobietą

Rekomendowane odpowiedzi

Ma trojke dzieci z czego dwojka jest juz na swoim, teraz nie bedziemy sie widzieli przez kilka dni to bede mial czas na przeanalizowanie tego wszystkiego.

Jak narazie dziekuje za wszystkie rady napewno wezme je pod uwagę, no i oczywiscie bede was informowal jak to dalej sie potoczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ArsAmadi napisał:

atrakcyjnosc

Ja rozumiem, że babka się może trzymac na swój wiek ale to pani przy 50tce a ty jeszcze młody facet, powinieneś mieć kobietę 20 lat młodszą od niej. Ty się weź obudź chłopie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja myślałam, że o tyle starsze kobiety to imponują mężczyznom koło 20-tki, no bo nie oszkujmy się - faceci w wieku 20-25 lat chętnie nabraliby doświadczenia u otwartych i dojrzałych 35-tek. :P 
W ogóle nie kumam, jakimi Ty myślisz kateogriami. Jesteś młody, możesz mieć dziewczynę kilka lat młodszą, z którą kiedyś byś stworzył normalną rodzinę i dzieci, a pakujesz się w jakąś starszą kobitę nie wiadomo po co. Dodatkowo kobiety się szybciej starzeją. Jeszcze młoda dziewczyna ze starszym (te +13 lat jak jest u Was) facetem to ok - jak ma poukładane w głowie, to on jej zaimponuje doświadczeniem, dojrzałością, jakiś tam nawet i lepszy start może też przy nim mieć, większe poczucie bezpieczeństwa, stabilność, gotowość do założenia rodziny i wzięcia odpowiedzialności za nią. Ale odwrotnie? Coś Ci się pomieszało, wakacje są, pojedź nad morze, to Ci może wiatr wywieje to zamroczenie...

Edytowane przez knoppers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W każdym razie nie życzymy ci źle, bo mamy tylko zastrzeżenia i ciężko zrozumieć twoje podejście. Ale chciałbym abyś wpadł do nas za kilka lat i powiedział jak potoczyło się to twoje życie. Nie powiem, że wróżę wam świetlaną przyszłość, ale co ja wiem, może będziesz stanowić wyjątek od reguły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi