PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

ArsAmadi

Związek ze starszą kobietą

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim forumowiczom 

Jest to moj pierwszy wpis na forum proszacy o radę, mianowicie chodzi o to ze poznałem naprawde fajna kobietę. Opisze ja w szybkim skrucie jest odemnie starsza o 13 lat bardzo zadbana nie ma balaganu w glowie bardzo dobrze sie nam rozmawia i spedza czas ze sobą.Ale jest kilka spraw ktorych mi sie nie podoba najwazniejsza to taka ze lubi towarzystwo mężczyzn, pracuje wśród nich i sie bardzo dobrze z tym czuje ,nie ukrywa tego .Jest po czterech nie udanych zwiazkach z ktorych ma 3 dzieci dwoje juz doroslych ,jak ona twierdzi wszystkie sie rozpadly bo mezowie ja zdradzali w co nie chce mi sie wierzyc jest bardzo atrakcyjna.Ogolne moj problem polega na tym ze jest mną bardzo zinteresowana chciala by sie ze mna zwiazac ale nie jestem pewien czy to ta kobieta jest mi pisana .Podejrzewam ze jest kokietka, ale jest jeszcze jedna rzecz ktora nie daje mi spokoju ostatnio zadzwonila do mnie w srodku nocy z placzem mowiac ze nie moze sobie poradzic psychicznie ze siedze jej caly czas w glowie ze nie spotkala nikogo takiego jak ja.

Nie wiem co o tym myśleć ,dlatego prosze kazdego o pomoc co z tym zrobic? Doradzcie cos ,moze ktos mial podobna sytuacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak to już jest, że po tylu związkach i z dziećmi, kobieta nosi swoje bagaże życiowe. Ja nie wiązałbym się z kimś takim. Mimo wszystko szukałbym kogoś mniej więcej w moim wieku, z mniejszymi bagażami, które ona wniesie do waszego związku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stuknij i zapomnij. Szkoda życia na ludzi z zbyt dużym bagażem życiowym. Stukaj, póki mozesz, bo za jakiś czas może ci sprzęt odmówić posłuszeństwa i co wtedy będziesz robił??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ile ty masz lat i ile zarabiasz ? Chłopie uciekaj od niej czym prędzej to kuta na 4 łapy cwaniara i aktorka. Co miała ci powiedzieć o związkach, takie zawsze mówią to samo : pił i bił albo zdradzał.  Zobacz jak tobą manipuluje patrz ten tel w nocy, to nie przypadek tylko gra. Czuje, że się wachasz i Cię urabia, widocznie związek z tobą przyniesie jej jakieś korzyści. Jakie Ty nam powiedz nie znamy Cię. Albo na stare lata po prostu szuka miłego misia który będzie ja we wszystkim wyreczal, pomagał i jeszcze wspierał finansowo. Chłopie uruchom instynkt samozachowawczy i uciekaj, i znajdź sobie dziwczyne kilka lat młodszą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj czemu tak najeżdżacie na chłopaka? Takie związki, jeśli już powstają są zazwyczaj bardzo udane, a kobieta potrafi docenić, że facet ją szanuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@VonM kobieta najczęściej potrafi to wykorzystać. Już udało jej się wzbudzić w nim zazdrość i manipuluje nim nocnymi scenami udawanej słabości. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Szwagier napisał:

@VonM Odpowiesz na moje wcześniejsze pytanie? 

Które, bo trochę ich było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja lat 35 zarobki nie male ale ona nie wie ile zarabiam, dzis mi powiedziala ze moge sprobowac z nia byc .Jak mi cos nie bedzie pasowalo to odejde to sa jej slowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

13 lat, 3 dzieci. Już ja widzę jak Ci dom tworzy. A własne potomki?

Edytowane przez awerlp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, awerlp napisał:

13 lat, 3 dzieci. Już ja widzę jak Ci dom tworzy. A własne potomki?

Tez sie zastanawialem co z potomkami ,ona ma swoje mieszkanie ja tak samo.Nie wiem co mam robic, mozna powiedziec ze przez 15 lat nie znalazlem takiej dziewczyny jaką ona jest kobietą.

Ciagle sie poznajemy mamy takie same poglady takie same zainteresowania ,momentami nie dowierzam ze to dzieje sie naprawdę. Jakby czytała mi w myślach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie oszukuj się to nie ma racji bytu. Są wolne dobrze poukładane kobiety w twoim wieku ale je przegapisz jak będziesz brnąć dalej. A za 5lat będziesz musiał mieć szczęście jak na młodsza trafisz.

Żadne dziecko nie zastąpi własnego no chyba że adoptowane to się ponoć po części zapomina bo ojcem się jest jedynym.

Fakt posiadania mieszkań co Ci daje, nic. Pracę się ma i traci. Szukaj wolnej kobiety, bez bagażu, choćby nawet bez mieszkania ale z sercem co Ci DOM stworzy a nie powiesi nowe firanki w mieszkaniu.

Nie ma opcji żebyscie byli tacy sami, nie będziesz miał przestrzeni to się udusisz. Dla mnie to pozory. Przed 40 raczej zapewniasz dobry seks to jest argument na który zwraca się uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Juz ona tam dobrze kalkuluje ile zarabiasz. Mówi Ci to co chcesz słyszeć poza tym chłopie 13 lat starsza kobieta? Ty młody chłopak jesteś a interesujesz się panią ok 50 , Ty sobie znajdź dziewczynę 25-30. I nie słuchaj tych pierdół, że odejdziesz jak będziesz chciał, będzie Ci jeszcze ciężej niż teraz. A ona zrobi wszystko abyś nie odchodził. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Był swego czasu u nas na portalu pewien jegomość o ksywie Trocki i jak poszperałbyś w starych wątkach, to byś się dowiedział, jak to jest żyć z kobietą, która ma swoje dzieci. A w skrócie powiem ci, że tak mu dogadzała, że to było aż nienaturalne. Nie stanowiła wyzwania bo po prostu się garnęła jak jakaś udomowiona sarna. Dla kolesia było trudne do przetrawienia, dodatkowo dzieciaki go nie szanowały i nic w tym temacie nie mógł zrobić, więc zanim cokolwiek będziesz chciał zrobić wysil się trochę i zrób rekonesans.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi