PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

lopes

Samsung Czy iPhone?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, pomożecie? Nosze się z zamiarem zmiany telefonu. Po przeczekaniu okresu premier liderów rynku, przyszedł czas na podjęcie decyzji. Po długich dyskusjach z kolegami, oraz biorąc pod uwagę też moje osobiste preferencję, na polu walki pozostały w sumie nawet nie marki a modele. Samsung i Apple. Można by powiedzieć, że pojedynek tytanów. Co do modeli, to w przypadku Apple'a zastanawiam się bardziej nad starszymi modelami. Wydać 5 tysięcy na telefon, to według mnie przesada. Co do Samsunga podobnie, bardziej pod uwagę biorę jednak te starsze modele, ewentualnie tegoroczne budżetowce. Co byście doradzili? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do iPhone'a to nie wiem, czy to byłby taki zły wybór. Jak popatrzysz na ich konfigurację, to ta jest całkiem niezła. Do tego biorąc pod uwage fakt, że iOS jest też całkiem dobry i sprawnym systemem, może warto rozważyć jednak ten zakup. Ale Samsungi, zwłaszcza te nowe, też całkiem fajnie się prezentują. Kolega z pracy kupił sobie sobie S9, to miałem okazję by trochę się nim pobawić i powiem Ci, że cena ceną, ale według mnie warto wydać te kilka tysiecy. Ja osobiście posiadam teraz zeszłoroczną S8 i może dlatego bardziem bym się skłaniał ku Samsungowi S9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy wiesz, ale Samsung teraz oddaje Ci pieniądze, jeśli kupujesz Samsunga S9 czy s9+.  To wygląda w ten sposób, ze kupujesz jeden z tych nowszych samsungów i logujesz się do aplikacji members. Potem po 30 dniach wchodzisz ponownie (najlepiej co jakiś czas zajrzeć, żeby tego nie przeoczyć) i klikasz tam baner promocyjny. Masz udostępniany kod i otrzymujesz z bankomatu 400 zł. Według mnie całkiem fajna opcja. Trochę trwa, ale zamiast kupić smartfona za prawie 4000 cena spada do 3600.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale Samsung chyba jeszcze dodatkowo odkupuje twój stary telefon i to chyba łączy się z tym, o czym opowiadał kolega powyżej. Przynajmniej jak czytałem warunki, to chyba tak by to było. Tutaj masz wytłumaczone, jak to mniej wiecej działa https://galaxy-s9-800zl-zwrotu.matrixmedia.pl O ile dobrze ich zrozumiałem, to można by powiedzieć, że zwracają Ci łącznie 800 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi