PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Eryk Archaniel

Jestem grubasem i mi z tym dobrze

Czy przeszkadzają wam grubi ludzie?  

6 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy przeszkadzają wam grubi ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 28 lat i bardzo dużo kilogramów :) Jestem w pełni świadomy skutków ubocznych trybu życia, który prowadzę i mimo to nie mam zamiaru tego zmieniać.

Uwielbiam się przejadać, objadać, napychać :) Od 5 lat jestem z dziewczyną, która uwielbia mój rozmiar i mnie tuczy, karmi, pomaga rosnąć :)

Czy jeżeli jest to mój w pełni świadomy wybór to jest to problem? Czy w świecie, w którym istnieje tylko jeden ideał mężczyzny jest sens dyskutować z przeciwnikami innych typów urody i trybów życia? Co sądzicie na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brak idealnej sylwetki ok. Wiele osób tak ma. Tylko po co się chwalić złym trybem życia? I brakiem dbania o własne zdrowie? Czemu to ma służyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, balin napisał:

Brak idealnej sylwetki ok. Wiele osób tak ma. Tylko po co się chwalić złym trybem życia? I brakiem dbania o własne zdrowie? Czemu to ma służyć?

To nie jest promowanie złego trybu życia, tylko pokazanie, że istnieją różne możliwości, o których ludzie zapominają w czasach kolorowych magazynów.

Duże jest piękne. A zdrowie to kwestia indywidualna, mam ogromny brzuch, duże ciało i problemów ze zdrowiem brak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Eryk Archaniel napisał:

pokazanie, że istnieją różne możliwości, o których ludzie zapominają w czasach kolorowych magazynów.

Duże jest piękne. 

Myślę, że w czasach, gdzie otyłość jest jednym z największych problemów ludzi ze zdrowiem nie ma mowy o rzekomym zapominaniu, że można być grubym. Zejdź na ziemię. Grubasów jest więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Należysz do ogromnej grupy społeczeństwa (połowa populacji Polski i 700mln na całym świecie). Dalej czujesz się jak jakiś wyjątkowy przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra. Chcesz być gruby ale przecież jesteś bardzo gruby. Chcesz być jeszcze grubszy? Dobrze rozumiem? 

Wiesz, ja myślałam, że mój eks jest gruby ale Ty przy podobnym wzroście ważysz tyle co ja i on razem wzięci. Czy przy takiej wadze naprawdę chcesz być jeszcze grubszy? Po co? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi