PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Eryk Archaniel

Jestem grubasem i mi z tym dobrze

Czy przeszkadzają wam grubi ludzie?  

8 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy przeszkadzają wam grubi ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Eryk Archaniel napisał:

Jeśli od urodzenia masz zakodowane w głowie, że szczupli są przystojni, a grubi obleśni to nie znalazłaś nigdy bla bla

Stary, 10 lat byłam z grubym. Nie był dla mnie obleśny ale dla wielu moich koleżanek tak. Hah! Żadna go podwędzić nie chciała ?? Ty mi tu nie wmawiaj tego a śmantego.

Znalazłbyś księżniczkę, której by przeszkadzała Twoja otyłość to byś się wziął za bieganie, siłownię i nowe ciuszki. Wiem co mówię ;) A tak... przy swojej starej partnerce to sobie możesz gadać takie tam takie. Nie wiesz jak długo będzie chciała Ci dogadzać. Miłość jest ślepa a więc tak samo może paść na chudzielca... Co jak Twoja dziewczyna zakocha się w chudym? ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem zbyt otyły. Niby mi to nie przeszkadzało, żartowałem że moja dieta to.....Jem co chcę, kiedy chcę i ile chcę. Jakoś to zaczęło mi uwierać, ta nadwaga, bo wygląd to mnie średnio interesował.

Polazłem do dietetyczki i się zaczęło. Zrzuciłem trzydzieści kilogramów i różnica jest ogromna. Nie jest to dieta polegająca na głodzeniu się, przeciwnie. Ale czuje się lepiej i teraz widzę że wearto było i warto dalej kontynuować by przynajmniej utrzymać ten stan. Jeszcze bym troszkę zrzucił, może się uda, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Eryk Archaniel napisał:

Jesteśmy ze sobą już ładnych parę lat,

5? Może i ładne ale zaledwie parę lat.

sama mnie podtucza

Chce Cię wykończyć :) 

chudzielce to nie jej typ.

Typy się zmieniają. Też tak mówiłam a jak mnie potem wzięło na chudego to nawet nie pytej ? Także... Twój narcyzm mogą diabli wziąć. I ja pytam, co wtedy? Co wtedy poczniesz bez tej co Cię tuczy? 

39 minut temu, Cienkibolek napisał:

czuje się lepiej 

O to chodzi, prawda? Tak bez wymówek dla siebie i wmawiania innym, że akceptacja siebie to wielbienie swoich wad, zamiast „ok, jestem tłusty ale mam inne zalety”. Dlatego nazwałam to perwersją, bo co złego jest w ładnym zadbanym męskim ciele? Nic! Jest piękne :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, UsteczkaDoOczu napisał:

Typy się zmieniają. Też tak mówiłam a jak mnie potem wzięło na chudego to nawet nie pytej ? Także... Twój narcyzm mogą diabli wziąć. I ja pytam, co wtedy? Co wtedy poczniesz bez tej co Cię tuczy? 

Nie jestem jej pierwszym wybrankiem, którego podkarmia więc tak - lubi grubych :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi