PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

kamilos123

Jak zagadać do dziewczyny?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam 18 lat. W gimnazjum byłem takim "obiektem westchnień" dziewczyn. Jednak nie fatygowałem się w żadne związki w gimnazjum bo twierdziłem że to nie ma sensu, uważałem że te dziewczyny są zbyt puste i trochę żałuję, zaraz wam opowiem dlaczego. W szkole średniej czyli od jakichś dwóch lat miałem 2 dziewczyny po 5/6 + miesięcy razem. Pierwszą poznałem na lekcjach łączonych w 1 klasie szkoły średniej. W międzyczasie poznałem drugą dziewczynę ale nie była moją partnerką. Taką przyjaciółką czasem z nią pisałem i w lekcjach pomagała. Pomagała mi dobierać różne prezenty itp. nie miała złych intencji ponieważ za każdym razem gdy coś radziła, mojej wtedy obecnej dziewczynie się podobało i była zgodna z tym. W drodze do internatu oddalonego od 70km ode mnie, miałem wypadek. Mogłem nawet umrzeć. Moja ówczesna dziewczyna się z tym pogodziła i od razu znalazła sobie nowego nie mówiąc mi że ze mną zrywa czy coś takiego. Byłem o tym nie świadomy gdy mój kolega siedział z dziewczyną na okienku i widział moją ówczesną dziewczynę jak oblizuje się z innym gościem. Opowiedział mi o tym i byłem tak załamany jak 150. Ale dobra jakoś po 2 dniach się z tym pogodziłem. Wmawiałem sobie że jak była ta to i będzie następna. Druga koleżanka która mi pomagała w lekcjach, relacji z dziewczyną i czasem pisaliśmy, pomagała mi w szpitalu. Była ze mną podczas okresu rehabilitacji. No i poszło to jakoś że zostaliśmy razem. Mówiła mi że odkąd mnie poznała, zakochała się. Pomagała mi bo myślała że jak rozwiodę się z tamtą dziewczyną, to będę się z nią spotykał. I może głupio postąpiłem że z nią wtedy zostałem ale jestem introwertykiem i nie potrafię być asertywny. Jakoś już tak minęło pół roku chyba i znowu się zakończyło z jej spraw prywatnych (musiała wyjechać na drugi koniec PL itp.).

No wiecie, podczas mojego pierwszego związku sądziłem że trochę jestem nie fair pisząc z drugą dziewczyną ale nie w takich stosunkach że razem byliśmy czy coś.

Nie pytam o to jak rozmawiać z dziewczynami tylko o to jak się poznać z nią czy coś. Ale nie tak o że w szkole tylko jak jest oddalona. Wiecie takie początki znajomości. Na FB mi dokładnie chodzi. Nie mam zdjęcia profilowego ale zrobię sobie jak przejdę lekką metamorfoze ;>. Wiem że bez zdj może być problem bo dziewczyna jednak chce wiedzieć jak wyglądasz. 

Zawsze mogę zapytać: Hej, Co tam? 

Ale imo to nie ma sensu bo jak mam się pytać co tam? albo jak minął dzień skoro nawet tej dziewczyny nie znam.

Proszę o porady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coo? Czegoś tu nie rozumiem. Chcesz znaleźć dziewczynę przez internet mając 18 lat? Do tego pisałeś, że jesteś dość popularny. Nie pojmuję tej logiki, ale okej, po kolei. Tamta laska z którą byłeś i która tak cię wystawiła to szlauf. Nawet by mi było szkoda z nią słowo zamienić skoro odwaliła taką akcję. Druga dziewczyna rozumiem zerwała z tobą, bo nie chciała związku na odległość? Osobiście uważam, że byłoby bardzo trudno coś takiego utrzymać, ale kto wie, jakby wam obojgu zależało... Ale do meritum. Nie warto na siłę poznawać dziewczyn jak i nowych ludzi. Życie jest przewrotne i zazwyczaj te ważne dla nas osoby poznajemy przypadkowo. Ja swoje dwie dziewczyny poznałem totalnie z du*y. Jednej kiedyś dałem kwiatka na dzień kobiet (bo zostało nam kilka) i tak się zaczęła podkochiwać we mnie, a później jakoś tak wyszło, że ją zobaczyłem. Następną dziewczynę poznałem zaraz po tym, jak pogodziłem się z tą pierwszą (zerwanie było dość burzliwe). Bądź sobą i spędzaj czas z kumplami. Pielęgnuj pasję, a zobaczysz, że nagle ktoś wyrośnie u twego boku i sama pewnie będzie robić wszystko byś do niej zagadał. Takich dziewczyn znając życie będzie kilka, ale którą pewnie przypadnie ci do gustu. Zawsze też możesz poznać kogoś w gronie znajomych, albo na jakimś wyjeździe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miej wy...ne. Faceci są zdolni do poważnych związków po 25 roku życia. Dziewczyny troche szybciej, ale majac 18 czy 17 lat, to i one maja fiu bździu w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale Panowie, chcę nawet popisać z jakaś dziewczyną z nudów. Może wyjdzie coś z tego. Mojemu koledze się udało ale wiecie nie będę pytał ziomka jak podrywac XD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi