PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

mpawel5

Chęć posiadania dzieci i dziwne rozstanie

Rekomendowane odpowiedzi

Co nie my tylko kobiety? A tak wogole to mi nie chodziło o to, że ona chce mieć dziecko teraz i mnie zostawia, tylko o to, że już ma nowego "gacha". Rach ciach i to co było między nami się nie liczy i jakby tego nie było. Czuję się jak dawca spermy. Nie chciałem, to następny w kolejce już czeka. To że jej zegar tyka nie jest żadnym usprawiedliwienie takiego zachowania. Choć z drugiej strony, już dawno czytałem, że to faceci są bardziej uczuciowi. Nie chodzi mi o to, że odeszła bo różnimy się w sprawie posiadania dzieci, tylko o to, że czuję się potraktowany jak przedmiot. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja już nie wiem o co Ci chodzi.

Szybko, wolno, co za różnica. Robi Ci jakąkolwiek? Odchodzi, bo nie chcesz jej dać... spermy na dziecko. Pasuje Ci takie określenie? Spoko. Biednyś, taki uczuciowy... Kobiety wcale nie mają uczuć, nic a nic, za grosz. Nie to co mężczyźni. Serio? ? 

1 godzinę temu, mpawel5 napisał:

Nie chodzi mi o to, że odeszła bo różnimy się w sprawie posiadania dzieci, tylko o to, że czuję się potraktowany jak przedmiot. 

Moim zdaniem zapracowałeś. Teraz czas na przeżywanie. Przeżyjesz, prawda? 

A więc chodzi o obolałe ego. Psycholog? Psychoterapeuta? Jakieś dobre remedium na ego? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, mpawel5 napisał:

Co nie my tylko kobiety? 

A co pisałeś poprzednio? 

Ogólnie piszesz jak jakiś nastolatek a nie facet 38l. Bieduleczek został potraktowany jak przedmiot -piszesz jakbyś kobiet nie znał ale widocznie nie znasz. Na pewnym etapie tak to działa jak sam zauważyłeś i co wcześniej pisałem, że masz ją zapłodnić a potem łożyć na utrzymanie rodziny, jak kaska będzie sie zgadzać bedziesz miał względny spokój i nawet dostaniesz dupki czasami, a jak nie to bedziesz miał piekło i szlaban. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:beka:

O rety, ta męska terminologia...

Dobra! To teraz się zastanów czy tego właśnie chcesz i czy jest za kim płakać? Bo brzmi strasznie! Facet- dawca nasienia plus bankomat i popychadło. Super wizja, zachęcająca :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Szwagier napisał:

że masz ją zapłodnić a potem łożyć na utrzymanie rodziny, jak kaska będzie sie zgadzać bedziesz miał względny spokój i nawet dostaniesz dupki czasami, a jak nie to bedziesz miał piekło i szlaban. 

Tak mają frajerzy, którzy nie wiedzą jak działa kobieta. Jak ktoś ma olej w głowie to może być całkiem fajne życie, najważniejsze nie być "miętkim dydkiem" czasami trzeba być tzw. draniem ale najważniejsze to cały czas bacznie wszystko obserwować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Szary_wilk napisał:

Tak mają frajerzyktórzy nie wiedzą jak działa kobieta.

mpawel5 nie wie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Autorze na Twoim miejscu, tylko bym się cieszył. Omija Cię sporo problemów życiowych. Na świecie żyje masa facetów, którzy za swoje marzenia i takie podejście jak Ty masz - mają nie tylko poczucie krzywdy, ale i płacą spore alimenty.

Edytowane przez balin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi