PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

ZwijamWocb

Ćwiczenia w domu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeglądałem forum i widziałem podobne pytania ale nie chodzi mi o to co mogę robić bo chyba każdy wie tak?. Chciałbym aby ktoś kto jest obeznany rozpisał mi takie ćwiczenia, ile serii, może jakieś kombinacje itd, zależy mi na tym aby wykonywać coś efektywnie :). Siłownia jest 40km ode mnie stąd takie pytanie. Wiadomo nie liczę na efekty jakieś wow, tylko aby może z deka schudnąć i nabrać sylwetki jak i poprawić wydolność. Mam 19 lat 180cm i 84kg wagi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli Cię stać na drobny wydatek rzędu 40-60zł to zainwestuj w książkę. Kalistenika może Cię zainteresować. Mark Lauren wydał kilka książek z programami ćwiczeń bez siłowni. Ashley Kalym również. Myślę, że znajdziesz tego więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam ale jaśniej nie umiem 😭 Przeczytaj jeszcze raz albo dwa. Jak co gogluj hasła.

Na Youtube też coś znajdziesz. Do tego na KFD znajdziesz dużo świrów „od suchoklatesa do hulka”. Wiedza leży w zasięgu ręki. Ludziom się nie chce powtarzać w kółko, to niehigieniczne ;) Wykorzystaj to co już zostało napisane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi