PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

vroll

Komplet butów dla mężczyzny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nigdy nie przykładałem uwagi do butów, po prostu wybierałem jakieś sportowe co mi się podobały. Teraz już ten wiek, że chciałbym bardziej o to zadbać. A i zacząłem się czuć głupio, że mam buty X i nie bardzo mi grają z resztą ubioru a za słabe mam wyczucie co do tego. Ile par butów powinien mieć mężczyzna?

• na zimę wiadomo
  • miejskie buty poza zimą od wiosny do jesieni - czy może wiosna/jesień jedne, a drugie na lato - jakieś cieńsze ze względu na temperaturę?
  • buty do garnitu na maxa eleganckie
  • eleganckie buty, lecz mniej od powyższych, bardziej codziennie, jednak nie typowo codzienne

Zgadzacię się z listą powyżej? Czy coś zmienić? Plus jakie buty miejskie żeby najbardziej grały ze wszystkim - do jeansów i zwykłej bluzy z kapturem oraz również chinosy + koszula? Możecie zapodać linki? Myślałem o jakiś New Balance tylko nie wiem czy całkiem czarne buty, czy jednak kolorowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę ten podział dokładnie jak Ty. Ale buty na codzień jak i eleganckie to bym brał w brązach, tylko te garniturowe czarne, choć i brązowe też mogą być do mniej oficjalnych i dziennych stylizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi