PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

VonM

Słowa/wyrażenia klucze, po których każdy normalny mężczyzna powinien zakończyć znajomość

Rekomendowane odpowiedzi

Więc na początek:

• Potrzebuję czasu/nie chcę się śpieszyć - oznacza, że ta kobieta nie chce związku a już na pewno nie z adresatem takich słów;
  • U mnie/ w moich oczach - oznacza przerośnięte jestestwo, a frajda powinna płynąć jedynie z jego utemperowanie

A jak jest u Was? Macie jakieś słowa klucze, po których natychmiast byście zakończyli?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Potrzebuję czasu" najczęściej oznacza, że faktycznie potrzebuje czasu, ale na ułożenie sobie drugiej relacji. A nas chce sobie w razie czego trzymać w rezerwie. :) 

"W moich oczach" - to tak jak jej mówią osoby, które maja na nią wpływ np. koleżanki, albo jakiś fagas, z którym pisze albo pracuje. 

Edytowane przez balin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Świetnie mi się z tobą spędza czas, ale..." Dobrze mieć kogoś pod ręką, ale na pewno nie chłopaka.

"Bardziej kręci mnie inteligencja niż wygląd" - gó**o prawda xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Jesteś moim najlepszym przyjacielem" - Kiedy kobieta tak mówi, to daje jednoznacznie do zrozumienia że wrota zamknięte na amen. Cokolwiek potem człowieku nie zrobisz, to będziesz miał poczucie winy że rozwaliłeś jej zaufanie, zburzyłeś cały poukładany świat i zdeptałeś przyjaźń jak pluskwę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi