PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Maja35

Prosi o czas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pisze do mężczyzn bo zachowanie jednego z was jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe.

Miesiąc temu poznałam mężczyznę na imprezie u kolezanki, od razu czuliśmy oboje chemie,  przegadalismy cała noc. Cały czas rozmawialiśmy że sobą na komunikatorze, puzniej kawa. Rozmawialo nam się rewelacyjnie. Przyjezdzal do mnie choćby na chwilę. Puzniej kolacja dużo wina i noc u mnie. Spotykaliśmy się prawie codziennie. Pisał że nigdy dotąd nie poznał takiej kobiety, że się zadużyl.  I nagle rano przy kawie mówi że ma kompletny mętlik w głowie,  że to wszystko za szybko, ze to co przerasta, że nie potrafi racjonalnie myśleć A boi się bo mam dziecko bo nie chce mnie zranić bo ja mu nie wierzę ( to prawda nie umiem tak szybko uwierzyć,  zaufac bo zostałam zraniona).

Mówi że potrzebuje czasu. Nie wie ile. Że nie chce tego kończyć.

Więc daje mu czas , nie piszemy nie dzwonimy do siebie. Ale ja naprawdę nic z tego nie rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Większość facetów wie, że kobieta z dzieckiem, to mogą być problemy, gdy dojdzie do związku. Ale też wie, że taką kobietę powinno być łatwiej zaciągnąć do łózka. Facet widział, że sprawa może iść w kierunku związku, więc wolał to przerwać. Sprawy nie zakończył, bo jesteś dla niego opcją na sex. Różnie w życiu bywa. 

Edytowane przez balin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.11.2018 o 18:28, VonM napisał:

Jeśli ktoś prosi o czas, to znaczy, że nie chce.

To nie jest reguła. Sam jestem przykładem kiedy ktoś prosił o czas, a po trzech miesiącach (nie to, że imprez, tylko ułożenia sobie życia) wraca z dużym uczuciem.

Przy czym nie mam zamiaru dawać nadziei, bo ta często jest złudna, po prostu nie zawsze takie "regułki" się sprawdzają.

Natomiast do autorki, wybacz, ale... później! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

^^ Zdarza się, że i strażak podpala, ale fakt, że straż pożarna gasi regułą jest. Tak samo tutaj. Proszę o czas znaczy tyle co podobasz mi się, ale z innych przyczyn związku nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawa się wyjaśniła,  teraz stwierdzam że mężczyźni są bardziej pokreceni niż mi się wydawalo. 

Okazało się,  całkiem przypadkiem że facet sam ma dwóch synów, mieszka że swoimi rodzicami. Mówił całkiem coś innego.

W związku z czym myśleć już nie musi bo ja czekać nie będę.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomimo naszego ględzenia. Nie pozostaje nic innego, jak życzyć Ci znalezienia faceta Twojego życia, z którym będziesz szczęśliwa po wieki wieków. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi