PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie 

Jestem ze swoją dziewczyną już jakiś czas i wiedziałem że jest chorobliwą fanką pewnego zespołu (dla ścisłości BSB). Wczoraj dowiedziała się że planują trasę w Europie w przyszłym roku. Od razu zostałem poinformowany że on jedzie z koleżankami na koncert w Pradze i Warszawie. Oczywiście nic do powiedzenia nie mam. Najgorsze jest to że gotowa wydać na te koncerty pieniądze których nie ma (koszt blisko 4 tys bo trzeba vipa żeby się z nimi przytulać po koncercie). Ja wszystko rozumiem, sam mam ulubiony zespół itd. ale nie do tego stopnia. Powiedziała mi że jest gotowa "dawać d**y" ale pojedzie. Z tego co widzę to jest ich cała masa. Jak sobie panowie z takimi radzicie żeby tego nie kończyć? Wiem że jest nas wielu z takim problemem. Ja nie chcę jej stawać na drodze do marzeń ale w granicach rozsądku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ona Ciebie nie traktuje poważnie. Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem "żeby tego nie kończyć"? Powstaje pytanie czego? A to Ty już wiesz. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiedziałem o tym że jest fanką. Każdy ma jakiś ulubiony zespół. Chodzi mi o to jak sobie z takimi radzicie bo wiem że jest nas wielu w takiej sytuacji że jak się pojawia ten zespół to wszytko inne jest na drugim miejscu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli laska rzuca do ciebie takim tekstem, to ja bym to skwitował "to dawaj, elo". Po co marnować życie na osobę, która jest niepoważna? Jak ona cię w ogóle traktuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Korneliusz napisał:

Jeśli laska rzuca do ciebie takim tekstem, to ja bym to skwitował "to dawaj, elo". Po co marnować życie na osobę, która jest niepoważna? Jak ona cię w ogóle traktuje?

Pewnie ma inne atuty. :) 

Edytowane przez balin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi