PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Hexagonic

Czyżby foch?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 
Wracam sobie w sobotę z treningu, zmęczony, ona pisze do mnie, że jest jej zimno i potrzebuje mnie do ogrzania się, na to odpowiadam, iż jestem zmęczony całym tygodniem i pragnę trochę odpoczynku, więc radzę by się dobrze ubrała, bo nie jestem w stanie jej dziś odwiedzić. Po kilku wymienionych wiadomościach, zaczęła odpisywać jednym słowem na moje wiadomości, od razu przez myśl mi przeleciało iż jest to rodzaj kary, który mi wymierza, bo się u niej nie zjawiłem czy też uległem, o dziwo spotykam się pierwszy raz z takim zachowaniem z jej strony. Napisałem "widzę, że komuś odpalił się tryb krótkich wiadomości" na to ona "raczej tryb senny" a ja "wybacz, ale z trybem sennym niezbyt chętnie wchodzę w interakcje", odpisała "to cześć", a ja "no pa" i temat się urwał, chyba jej duma została nadszarpnięta, miała chyba nadzieję iż zacznę się czegoś doszukiwać i starać się zrozumieć o co jej chodzi? Najlepszą opcją chyba jaką mogę zrobić w tym przypadku, to po prostu siedzieć cicho i nie inicjować kontaktu pierwszy?
Dodam iż jest to moja stała partnerka, z którą jestem pół roku 

Edytowane przez Hexagonic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kobiety... nigdy ich nie zrozumiemy... moim zdaniem, to taki "jednodniowy" foch, który minie.. Ale moim też zdaniem powinna zrozumieć to, że je jesteś zmęczony, że nie wszystko można zrobić na raz, A nie jakieś swoje fochy stawiać. Poczekaj chwilę,  zob ascz co się stanie dalej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak będziesz coś od niej potrzebował czy miał wolny czas dla was to się odezwij jak nigdy nic, jak będzie miała foch to utnij temat i nie wchodź w głupie przepychanki sms. Aż do czasu kiedy nie zacznie normalnie gadać. A jak ci się nie pali to poczekaj aż się odezwie, sama będzie się zachowywała jakby nic 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczyna Cię pani urabiać. :D To się nazywa ustalanie, albo poszerzanie granic.  

Edytowane przez balin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, balin napisał:

Zaczyna Cię pani urabiać. :D To się nazywa ustalanie, albo poszerzanie granic.  

Właśnie widzę, najlepsze jest to iż to pierwszy taki wybryk z jej strony, ale może to za sprawą okresu, przez który przechodzi, nie mam pojęcia, co polecasz z tym zrobić? Pech, że muszę i tak się do niej odezwać bo potrzebuje pewnej informacji... Więc myślę, że jeśli pytając dalej będzie odpowiadać jak odpowiadała to krótko "daj znać jak Ci przejdzie"? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy ma swoje problemy i każdy sam musi sobie z nimi radzić. Jeżeli masz jakąś sprawę, no to tak jak radzili poprzednicy. Po prostu zwracasz się do niej i tyle. 

Zwroty typu "daj znać jak Ci przejdzie", to zbyteczne gierki emocjonalne. No tak już maja niedojrzałe kobitki, że kochają gierki emocjonalne. A to tylko zaostrzanie prostej sprawy. Ona gra jak umie i Ty grasz jak umiesz. Skoro chcesz też emocjonalnie, to grasz w jej grę. A niestety każde wypowiedziane słowo, będzie obrócone przeciwko Tobie.

Edytowane przez balin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałem wiadomość, od 13 brak odpowiedzi, chce chyba faktycznie mnie uświadomić, że zawiniłem... Powiedzcie mi Panowie co w takim wypadku zrobić z tą kobietą. Odpisać odpisze w końcu, ale co później, mam jej napisać, że powinna mi dać znać, że coś jej nie pasuje, że wolę żeby mi napisała konkrety zamiast pisać krótkie wiadomości? Mam się umówić z nią na spotkanie bo musimy sobie coś wyjaśnić? Czy jak gdyby nigdy nic po prostu dalej prowadzić konwersację przez messengera? A może zadzwonić?! Nie chcę chyba grać w żadne gierki i też wstrzymywać się z wiadomościami i odbijać jej zachowanie... Ale nie podoba mi się to co widzę dorzucę początek konwersacji i jak to wszystko się zaczęło 

Ona: Jesteś mi dziś potrzebny do grzania, zimno! 😄
Ja: Halo, czyżby grzejniczek był potrzebny do wynajęcia? 😂
Ona: zrobię Ci dobre jedzenie! ☺️
Ja: Mówisz poważnie?! 😅
Ona: Nie wiem 😂
Ja: Dziś Cię nie zdołam pogrzać, muszę się zresetować, ostatnio nie mam chwili odpoczynku (uczelnia + ciężkie treningi, dla wyjaśnienia), ale w przyszłym tygodniu mogę rozpatrzyć 😂😂
Ja: Tym bardziej, iż pogoda staje się gorsza i gorsza 😏
Ona: To spadaj, w takim razie Cię nie chcę 😂
Ja: Ach tak, mów mi więcej! 😂
Ona: Nie mam zamiaru ciągnąć dłużej tej konwersacji, żegnam  😅
Ja: W takim razie żegnam podwójnie 😂

Po czym nastąpiły właśnie te krótkie wiadomości... Nie byłem żadnym gburem ani nic, dużo dawki humoru, a Panna po chwili z taką akcją, jakby coś się w niej obudziło... 

Edytowane przez Hexagonic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale w głowę zachodzisz. Zapomnij o tej akcji i tyle. Będzie chciała to się odezwie. Jak nie to do widzenia. 

A jeśli chcesz biegać na każde zawołanie, to nie trzeba było zgrywać twardziela, tylko biec jak pani wzywa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpisała dziś rano iż wymiary wyśle mi po powrocie do domu, piszę powoli i spokojnie tak jak wcześniej i nie daje znać, że zauważyłem jej focha. Teraz chyba wypadałoby bym umówił jakieś spotkanie skoro ostatnio to ja odmówiłem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zanim pokazałeś jak te wiadomości wyglądają, pomyslalam, przesadzacie, wina okresu, odejdzie w zapomnienie i tyle. Ale jak przeczytałam te wiadomości to ona tu potraktowała cię mega przedmiotowo, najpierw masz przyjechać robić za jej grzejnik, a jak nie to masz spadac,....dla mnie to byłoby mało zabawne, i powiedziała Ci to wprost. Ja bym się nie odzywała na twoim miejscu, a poczekała aż trochę jej przejdzie i chociaż trochę stwierdzi że przesadziła, bo ci na głowę wejdzie kiedyś 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Hexagonic napisał:

Odpisała dziś rano iż wymiary wyśle mi po powrocie do domu, piszę powoli i spokojnie tak jak wcześniej i nie daje znać, że zauważyłem jej focha. Teraz chyba wypadałoby bym umówił jakieś spotkanie skoro ostatnio to ja odmówiłem 

Podstawą każdego związku jest szacunek. Tego niestety trzeba się uczyć. Ty podchodzisz do dziewczyny z szacunkiem i nie możesz pozwolić, żeby dziewczyna traktowała Ciebie bez szacunku. Jak widzisz, trzeba było dziewczynie pozwolić ochłonąć, a nie dalej eskalować emocje głupimi tekstami. W związku jest tak, ze musi być czas na odpoczynek po treningu, ale tez dziewczyna musi wiedzieć, że ją szanujesz i jest dla Ciebie ważna. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi