PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Damian3022

Boje sie jej zaufac przez to co robila..

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poznalem dziewczyne pod koniec wrzesnia tamtego roku pisalismy ze soba poznej zaczelismy sie spotykac . wszystko bylo ladne piekne az do stycznia gdy lezac z nia w lozku zaproponowala seks . bylem prawiczkiem dla mnie byl by to pierwszy raz zapytalem jej czy ona to robila powiedziala ze tak . zaczolem sie zle czuc powiedziala ze bylo ich 3, 1 to byl byly a tamtych dwoch tyko koledzy na seks . ciezko bylo mi to zaakceptowac ale jakos dalem rade. na urodziny zabralem ja w gory gdzie cos mnie sklonilo by sprawdzic jej telefon okazalo sie ze ni bylo ich 3 tylko 8 sklamala mnie . umawaila sie na jakims seks czacie wysylala swoje zdjecia nagie oczywiscie . powiedziala tez ze zakonczyla to wszystko tlumaczyla sie tym ze troche sie zalamala nie zdajac matury ze chciala sie wyszalec i wykorzystac chlopakow i ze do zadnego nic nie czula . mowila tez ze  spotykala sie z dwoma do listopada ale mowila im ze nie chce wiecej sie spotykac bo zaczyna do mnie cos czuc . oni ja do tego namawiali a ona nie umiala odmowic nie wiem jak mam to odebrac wedlug mnie tlumaczenie bez sensu. mowi mi ze jestem jej idealem ze mnie kocha ze mi czegos takiego nie zrobi. mowila ze byla sama i potrzebowala tego czy waszym zdaniem warto sie angazowac w taki zwiazek ogolnie boje ze ona sie nie zmienila i dalej sie puszcza i jest latwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli nie chcesz kończyć to daj jej się wykazać. Bądź dla niej zimniejszy, niedostępny, ale tak jakbyś faktycznie stracił zaufanie. Jeśli będzie jej na tobie zależeć, to się postara odzyskać zaufanie i udowadniać zmianę na każdym kroku, jeśli dalej coś robi to i tak wyjdzie i wtedy będziesz już wystarczająco od niej odsunięty, by nie bolało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serio jeszcze myślisz o niej poważnie? Nie brzydzi Cię wyobrażenie tej szyszki chmielowej z penisów, które w sobie miała?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteś młody i po jednym seksie z nią i rozumiem twoje rozterki jak sam będziesz miał 10+ lasek to już nie będzie Ci to tak przeszkadzać. Ale puki co jak ma cię to męczyć i gryźć od środka to nawet jakby się ogarnęła i była wierna tylko z tobą to i tak ciągłe myślenie o tym będzie Cię niszczyć od środka więc może lepiej się rozstać bo prawdopodobnie i tak popsuje wasz związek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mowila o tym ze to byl jej zyciowy blad i ze bardzo tego zaluje ,kocham ja ale jednak meczy ta mysl ze az tylu facetow cos z nia robilo mowila ze chciala postapic tak jak faceci postepuja z kobietami chciala ich wykorzystac .mowila ze jest pewna ze czegos takiego nie zrobi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

takie tam pi***olenie o szopenie, miała ochotę się ruchać i tyle. Jak Cię to męczy to odpuść bo Cię to zatruje od środka, jesteś młody, że jeszcze zdążysz się nakochać wiele dziewczyn. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi