PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

kobieta25

CZYM uszczelnić mieszkanie?

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, mam do Was bardzo męskie pytanie - muszę uszczelnić mieszkanie (przed insektami od sąsiadów) tj. drzwi, rury od grzejników, listwy przy podłogach i nie bardzo wiem, co mam w tym celu kupić? Kratki wentylacyjne i okna wiem jak się uszczelnia :) Co do reszty to małe wyzwanie, bo nigdy nie interesowałam się tym tematem.

Pomożecie? Czym się to (rury, listwy, drzwi) uszczelnia aby było skutecznie i abym nie zbankrutowała? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to w dzisiejszych czasach poza rodzeniem dzieci i waleniem konia są jakieś damskie i męskie rzeczy ? 

Szczerze to nie wiem, może przepusty od rur wypełnij pianką poliuretanową, jak w blokach są insekty to powiadom administratora. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I to jest męskie forum? Olaboga... Ale może masz rację, kolejnym razem wrzucę tego typu pytanie na jakieś babskie forum. W sumie koleżanka podpowiedziała mi więcej i konkretniej. Doprawdy dziwne te "dzisiejsze" czasy... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Męskie to ono jest już tylko z nazwy. Tutaj nawet matki udzielają sobie porad :scared: 

Jak administrator się weźmie to może jakąś deratyzację przeprowadzi, ja nigdy nie miałem do czynienia z insektami w mieszkaniu. 

A Ty co uciekłaś stąd tak nagle na totalne zapomnienie wpadasz nagle prosisz o radę i jeszcze nam pociskasz ? Poczekaj no ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To o mnie?

Za stara jestem? Ok, przepraszam, nie wiedzialam (choc po ilosci bledow ortograficznych moglam sie zorientowac😂). Uciekam w takim razie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 15.12.2018 o 02:37, kobieta25 napisał:

W sumie koleżanka podpowiedziała mi więcej i konkretniej. Doprawdy dziwne te "dzisiejsze" czasy... 

Feminizm swoje zrobił. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi