PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Twardziel95

Wstydliwy problem.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowym użytkownikiem na tym forum. Otóż poznałem się z pewną dziewczyną i mam zamiar spędzić z nią miły wieczór, przy dobrej kawie i ciastku, aby poznać ją lepiej. Wszystko fajnie pięknie, zgodziła się bez problemu .. Była nawet ucieszona tym faktem, że ją zaprosiłem i tym, że przejełem inicjatywę przyszłego spotkania, jeśli chodzi o wybór kawiarni i tak dalej. Problem wynika i powiela się z mojej strony.. Posiadam kompleks, który nie ukrywam jest moim zdaniem głównym punktem powodzenia wszystkiego, jeśli chodzi o związek i zauroczenie drugą osobą. Chodzi o to, że mam trochę dość żółtawe zęby. Taaak pisząc już od razu, aby nie było domówień... dbam o nie codziennie, nie paliłem papierosów nigdy, po każdym posiłku myję, dbam całościowo o higienę jamy ustnej. Cały czas dbam o to, aby uważać na uzębienie standardowym myciem, szczoteczką zwykłą, elektryczną i płynami i preparatami do usuwania bakterii z jamy ustnej i problem tkwi dalej. W szkole czy w kręgu, publicznych osób, znajomych, przyjaciół, rodziny nie doświadczyłem, żeby ktoś mnie cisnął z powodu tego mojego grubego problemu, choć i tak co niektórzy swoje wiedzieli na pewno... czyli w czym jest problem ?! - jeśli chodzi o barwę uzębienia, która tak ciągnie się od urodzenia, ponieważ mam genetyczne uwarunkowania na żółtą kość zębów przez co jestem aktualnie bezradny, a to spotkanie spadło na mnie tak znienacka i dlatego, że o tym wcześniej nie pomyślałem by zaradzić nad tym to cóż, mleko się rozlało.. a do spotkania/ randki tylko trzy dni, nigdy nie czułem takiego strachu w sobie i zażenowania. Pomimo tego jestem wysoki +/- 188 cm , wagowo jestem bardzo szczupły,schludny,trochę sylwetkę mam na plus bo ćwiczę już spory czas i spędzam aktywnie wolne chwile, z tym nie ma problemu, twarz jest standardowa bez żadnych tam mankamentów , dbam o siebie jak mogę, lecz wcześniej nie pomyślałem o tym iż mogę ogarnąć wcześniej wizyty i zrobić sobie białe zęby i zażegnać problem , ale cóż.... jestem nierozważnym głupkiem i tyle, oraz strasznie mi z tego powodu źle i zadręczam się tym na potęgę i mając cichą nadzieję, że może pomimo mojego braku bardzo ładnych ząbków noooo jakoś się uda i że zaakceptuje mnie może z innych powodów... 😢😭

Owa dziewczyna, z którą chcę nawiązać coś więcej niż tylko znajomość koleżeńską, jest najzwyklejszą dziewczyną ,standardowo dbającą o swój wygląd, nie ma talii modelki, ani nie wiadomo co że każdy facet bez wyjątku na nią poleci jak na świeże mięsko, to co najważniejsze w niej to, żę mi się podoba i stawiam również na jej charakter i cechy osobowości.Nie przywiązuję się do tego, że będzie również perfekcyjnie wyglądać jak na realne spotkanie (wcześniej głównie przez internet, czatowanie, wymiana zdjęciami i tak dalej). Czy chciałbym, aby była ultra bardzo ładna? Raczej nie z tego powodu, że szukam miłej osoby przy boku i w miarę rozgarniętej, aby mniej więcej pasowało do nas obojga, noo  wiadomo jako facet też zwracam uwagę na wygląd, ale w razie jakby no też ukazały by się jakieś u tej dziewczyny wady, niedoskonałości zignoruję to bo dla mnie w stosunku do niej przeważa uczucie i mam co do niej standardowe zamiary miłosne na sam początek. Dla mnie akurat liczy się standardowa uroda, w miarę ładna cera, schludne włosy czy ładne oczy, nie chcę podchodzić do tego egoistycznie w stosunku do jej uzębienia, w porównaniu do mojego, bo jej wygląda ładnie (w sensie białe ząbki, nie wyglądają sztucznie ani aby były jakoś poprawiane 😄 ma takie no normalne naturalne zęby). Jeśli chodzi o nawiązanie gadki nie ma problemu, ale już na samą myśl o tym, gdy zobaczy że moje niedokładne uzębienie to mi się robi ciemno w głowie i zauroczenie pęknie tak szybko, jak podobnie zostało z początku zdobyte. Nasuwa mi się pytanie: Czy mam jakiekolwiek szanse, aby coś z tego powstało, jakieś zauroczenie, czy większa miłość, pomimo niedoskonałości?Przepraszam, że piszę to tak w chaotycznym i nieskładnym ciągu zdań i słów... piszcie śmiało chciałbym poznać opinię innych, jaka by nie była :)

Edytowane przez Twardziel95

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem w czym możemy Ci pomóc? Co Ci da opinia innych zwłaszcza mężczyzn, gdy ważna będzie opinia tej dziewczyny. :)   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak będziesz jej tak zawracał gitarę jak nam to na pewno nic z tego nie będzie, wiesz jak ja się zmęczyłem czytając ten nadmiar tekstu ? Nie można prosto w kilku zdaniach ? Twoje ewentualne żółte zęby to twoja subiektywna opinia (wstaw foto to ocenimy) a to czy jej to będzie przeszkadzać czy nie to skąd my mamy wiedzieć ? Jednej bardziej innej mniej. Jak stanowi to dla Ciebie takie problem to wybiel, załóż licówki czy co tam jeszcze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam za jakość zdjęcia. Tak czy siak, w niedalekiej przyszłości ogarnę ten problem z uzębieniem. Na ten moment będę liczył na szczęście od strony dziewczyny i co najważniejsze moje osobiste starania i może jakoś tam się uda :)

Jeśli chodzi o mój spam na początku tematu, również przepraszam. Był to chwilowy napływ niespójnych emocji, niż coś na podobiznę spójnego tekstu. W rzeczywistości rozmawiając z kimkolwiek nie dałbym rady wyprowadzić takiej gadki- szmatki bez większego sensu. 

Edytowane przez Twardziel95

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już ty tak nie przepraszaj za wszystko. Jak będziesz prezentował taką uległą postawę przed kobietą, zdany na łaskę jak zmoknięty piesek to nie uda Ci się nawet z pięknymi ząbkami. One nie lubią słabych jednostek mają to zakodowane głęboko w głowie. Więc mimo wszystko bądź pewny siebie i zdecydowany bez wykazywania, że liczysz na jej łaskę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwykłe, zdrowe zęby. Jeśli dentysta Ci mówi, że wszystko jest w porządku, to jest w porządku. Też mam żółte, dentysta powiedział, że można wybielić, ale po co, skoro są zdrowe i to jest ich naturalna barwa? Masz kompleks, którego ta dziewczyna pewnie nawet nie widzi, a im więcej będziesz się tym przejmował, tym większa szansa, że ona to zobaczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi