PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Michalmichal

Problem chyba z samym sobą

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, od kilku miesięcy boryka się z problemem w mojej głowie. Jestem z moją żoną ponad 10 lat, mamy dzieci i ogólnie wszystko jest ok. Jednak od właśnie kilku miesięcy odkąd wiem że moja żona się masturbuje oglądając filmy typu gangbang, lesbijki jakoś ciezk9 jest mi sobie z tym poradzić, czuje zazdrość i złość.  Bywały sytuacje że mimo udanego sexu jak usypiałem ona to robiła, okazało się że robi to od bardzo dawna i dosyć często, do tej pory jak o tym nie wiedziałem to było normalnie. Sex mamy raczej udany, potrafię Dać jej kilka orgazmów, nie zawsze ale głównie tak.  Problem mój raczej tkwi w mojej głowie bo mimo że sam się często masturbuje nie potrafię zaakceptować tego że ona to robi,  czytałem że jest to normalne i nawet dobrze wpływa na kobiety że są lepsze w łóżku dzięki temu ale mimo tego czuje zazdrość i to raczej chorą zazdrość. Od tego odkrycia wpadłem z rytmu pracy, do tej pory po powrocie z roboty zawsze czymś się zajmowałem teraz myślę tylko o tym czy to robiła czy nie i każde zajęcie za jakie się biorę by o tym nie myśleć wydaje mi się bez sensu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej nie szuka, chociaż ostatnio znalazłem rozmowę z jej koleżanka co ona jej opisywała za zdradziła i moja odpisała że fajnie też by tak chciała ale że się boij itp, ale na tym się skończyło. Ale nie nie szuka sama sobie nie ma jak nie ma gdzie i kiedy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A widzisz już ziarenko zasiane i CHCIAŁABY ale się boi. A jak by miała możliwość ? Bo byś gdzieś służbowo wyjechał itp ? Ha ? Możliwie izoluj od takich idiotek. Jak pójdzie bokiem to racze będzie po małżeństwie. Może wkręć ją w jakąś zabawę erotyczną niech się bawi a ty patrz potem seksik no może coś na rozwinięcie zabaw będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi