PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

ana

kobieta nauczycielka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy mężczyźni boją się związać się z nauczycielką? Mam takie wrażenie... Wy mężczyźni mielibyscie jakieś obawy w związku z zawodem jaki wykonuje kobieta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obiło mi się o uszy, że nauczycielki są wredne i uważają że wszystko wiedzą. Meżczyzni boją się też mądrzejszych od siebie kobiet, skoro facet ma np. tylko liceum, może bać się nawet zagadać do nauczycielki po studiach... może sądzić że taka kobieta bedzie za inteligentna dla niego... takie opinie slyszalam wiec chcialam na meskim forum podpytac ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A kto Ci takich rzeczy naopowiadał ? Koleżanki (nauczycielki) singielki 30+ które się wywyższają i pokazują z góry facetowi swoją niechęć ? No chyba, że wygląda jak "z obrazka" i biją od niego PLN'y  ?  (Wtedy same się kleją jedna przez drugą łamiąc sobie nogi)  To pewnie mają rację. Ale jak dziewczyna jest normalna a facet nie jest jakoś szczególnie bojaźliwy to nie będzie się bał lepiej wykształconej kobiety. Nie mylić z mądrzejszą bo wykształcenie z mądrością, inteligencją nie zawsze idzie w parze. Ja nie miałbym problemu aby rozmawiać z lepiej wykształconą dziewczyną, ale jak bym słyszał od niej jakieś nowoczesnofeministyczne pierdolamento to wiadomo, że bym od razu odpuścił. A takich kobiet ogólnie nie brakuje w obecnych czasach. Odstraszają a potem mówią, że faceci się ich boją haha. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok dzieki Szwagier za odpowiedz ;) Mam przyjaciółke nauczycielkę, ładna nawet bardzo, młoda, zabawna, ale jak zawsze idziemy gdzieś na imprezę i ona mówi czym się zajmuje to mężczyźni robią oczy jak 5 złotych... nie wiem czemu ;D myślałam ze może tutaj znajdę odpowiedz...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, Szwagier napisał:

Nie mylić z mądrzejszą bo wykształcenie z mądrością, inteligencją nie zawsze idzie w parze. Ja nie miałbym problemu aby rozmawiać z lepiej wykształconą dziewczyną, ale jak bym słyszał od niej jakieś nowoczesnofeministyczne pierdolamento to wiadomo, że bym od razu odpuścił. A takich kobiet ogólnie nie brakuje w obecnych czasach. Odstraszają a potem mówią, że faceci się ich boją haha. 

Mam ciotkę na Mazowszu, prosta, wiejska kobieta po 3 klasach, a inteligencją bije na głowę mojego promotora z magisterki, profesora doktora rehabilitowanego, który nie potrafił załatwić mi pracy ze średniego szczebla urzędnikiem. A co do feminizmu - inteligentna kobieta nie potrzebuje parytetów do sukcesu i nie domaga się, żeby za wszystko był odpowiedzialny mężczyzna jak pan za swojego psa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale ja też to zauważyłam, może po prostu dziwią się że taka miła, sympatyczna i do tego ładna dziewczyna jest nauczycielką. Nauczyciele wydaje mi się, że często są odbierani jako przemęczeni, wiecznie niezadowolone marudy itp.. moje nauczycielki nie były takie atrakcyjne ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi