PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

xxxxxxx81

Drogi intymne

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, ja z moja dziewczyna jesteśmy młodzi i uprawiamy sex lecz często po stosunku, mówi że ja szczypie na dole, ona mówi że przyczyną mogą być to że np zjadłem coś ostrego i jak uprawialiśmy sex oralny to pozostałości śliny mogą na to mieć wpływ, warto też wspomnieć że bierze tabletki antykoncepcyjne i uprawiamy sex bez gumek i kończę w środku to też jest drugi podejrzany, i dodam że była na badaniach wszystkie było super, jak mówiłem żeby wspomniała to ginekologowi to mówiła że po co i że to przez ślinę. Czy macie jakieś pomysły przez co to może być, jak tego uniknąć żebyśmy nie tracili przyjemności z góry dziękuję i szczęśliwego nowego roku !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy z brzegu wynik z gogle. Jakiś tam portal zdrowotny. 

Pieczenie pochwy w czasie stosunku może być spowodowane niewystarczającym nawilżeniem okolic intymnych. Częste jest u kobiet aktywnych seksualnie i pojawia się w wyniku drobnych otarć. Szczypanie, pieczenie i ból pochwy podczas stosunku i tuż po nim może wskazywać na obecność grzybicy pochwy lub bakteryjnej waginozy. Warto wziąć pod uwagę obecność alergii i działań niepożądanych stosowanych leków.

Radzę iść do innego ginekologa i sprawdzić to porządnie. Również życzę szczęśliwego Nowego Roku i zdrowia. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, xxxxxxx81 napisał:

jak mówiłem żeby wspomniała to ginekologowi to mówiła że po co i że to przez ślinę. 

To mnie niepokoi najbardziej. Dlaczego nie powie o tym ginekologowi? To najskuteczniejszy sposób na zbadanie, co się tam dzieje. Mogą mieć na to wpływ tabletki antykoncepcyjne i brak nawilżenia, jak wspomniał kolega wyżej. Porozmawiajcie o tym i niech Ci poda powód, dlaczego nie chce pójść, bo wymówki "to przez ślinę" sugeruje, że może istnieć wyraźna przyczyna, dlaczego nie chce powiedzieć o tym u lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi