PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

sammpled

Zona mnie obraza przy dziecku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestesmy z zona jakies 14 lat razem, wychowujemy razem synka ktory ma juz 7 lat. Franca, zakazdym razem gdy sie klucimy to przy dziecku mowi zle o mnie, wyciaga jakies brudy z przeszlosci ktore wierci na okraglo, poprostu mnie meczy psychicznie, mowi np ze czesto zapominam, tego nie zrobie tamtego, po co przy dziecku mowic takie rzeczy? to jeszcze nic, potrafi mnie wyzywac, obrazac potrafi tez wchodzic w rozmowe miedzy mna a synkiem, jest tez tak ze jak ja mu dam kare albo go ochrzanie to ona potrafi sie wmieszac i sciagnac go z kary,albo tez potrafi zrobic tak ze jednego dnia ja ochrzanie syna o cos ona zaprzeczy a drugiego dnia ona potrafi ochrzanic go o to samo co ja dzien wczesniej, po co ja sie wogule mam angazowac w wychowywanie jak ona robi co chce?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biedny dzieciak, twoja żona to jakaś wariatka. Ogólnie to polecam nagrywać ją i zapisywać kiedy dane sytuacje miały miejsce. No i oczywiście rozwieźć się z nią, jeśli dasz radę wychowywać syna to i przejąć opiekę nad nim. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chciałbym dodac ze sam tez nie jstem idealny, duzo rzeczy zapominam zrobic, albo zostawiam i nie robie, nie jestem tez typem majsterkowicza, moze klutnie o pierdoly zjadly mnie juz do reszty i nauczylem sie jednym uchem wpuszczac drugim wypuszczać. Zona moja lubi porzadek do przesady, czasem goni mnie i syna o pierdoly takie jak np. ubieranie butów na schodach a nie na kanapie lub podłodze, ostatnio jest strasznie nerwowa, moze stres, tak sobie tlumacze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi