PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 15 lat. Bujne owłosienie łonowe, ale bardzo często je gole. Mój penis ma 16,2 cm. Podczas wzwodu napletek ściąga się tylko do 1/3 żołędzia, a jeśli nie ma erekcji schodzi z żołędzia, ale boje się ściągnąć. Nie wiem co robić? Pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A po co się golisz ? Od golenia będziesz miał jeszcze bujniejsze. 16,2 cm to już zdrowy okaz ale jak ty żeś wymierzył tak dokładnie te 16,2 cm ;) ? Z tym napletkiem to trochę zakręciłeś, ale rozumiem, że podczas wzwodu zsuwa się o 1/3 żołędzia, a w spoczynku pokrywa całość tak ? A ty boisz się ściągnąć całość ? Nie ma się czego bać najlepiej w wannie w ciepłej wodzie. A jak uważasz, że coś jest nie tak to idź po prostu do urologa, on to lepiej oceni 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wie pan co, golenie wydłuża optycznie długość penisa, ale czuje się dzięki temu bardziej komfortowo. Czyli mam spróbować ściągnąć ( jak jest w spoczynku w wannie, do końca żołędzia )?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale po co ty chcesz optycznie wydłużać długość penisa ? Komfortowo mówisz, widzę moda robi swoje. No tak ściągnij, a co nigdy tego nie robiłeś ? Całe życie masz zasunięty żołądź ? 

To próbuj to jak najszybciej zrobić, bo jeśli tego to tej pory nie zrobiłeś to aż dziw, że nie nabawiłeś się jakiegoś stanu zapalnego itp. Pod skórą może gromadzić Ci się tzw mastka itd. Więc zamiast zajmować się kosmetyką to dano powinieneś się zainteresować zdrowiem fizycznym a właściwie zając się powinni twoi rodzie kiedy byłeś jeszcze malutki. No ale tak czy siak próbuj ściągnąć cały napletek, poruszać, potem w wzwodzie jak będziesz miał jakieś kłopoty z tym to ja bym się nie oglądał tylko szedł do urologa. Bo potem w razie W okaże się, że ładnie wyglądasz ale nie możesz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi