PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Pablito93

Cisza po "randce"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

opiszę swoją sytuację z dziewczyną poznaną jeszcze na studiach - ot zwykłe "cześć" - "cześć" - całkiem przypadkiem wysłaliśmy sobie jakieś formularze już po studiach - nie dawno i tak 

od zdania do zdania... zaczęliśmy pisać więcej. Lampka mi się zapaliła, gdy następnego dnia dostałem wiadomość "cześć, co u Ciebie" - rozmowa całkiem w porządku, kilka dni..

stwierdziłem, że sygnału lepszego mieć nie mogłem - umówiłem się, przyszła punktualnie, wypiliśmy winko kilka h przegadaliśmy, przyjemnie.

Po spotkaniu napisałem czy jest już w domu, po czym ona napisała, że tak.. tak się złożyło, ze zahaczyłem o przyjaciela, z którym zostałem jeszcze na piwo. nie odpisałem jej na tego smsa od razu, po czym dostaje spam na insta, fejse, sms - czy jestem w domu. Grzecznie odpisałem,że spotkałem jeszcze znajomego i zaraz wracam, dodałem,że można by "powtórzyć spotkanie w wolnej chwili" - dostałem wiadomość zwrotną "może kiedyś w wolnej chwili:) " - nie ukrywam, zabrzmiało to jak zlewa - napisałem później dobranoc i  że już wróciłem do domu - odpisała - tyle.

Moje pytanie brzmi, widzieliśmy się na studiach, rozmowa +, na spotkaniu sama się dość mocno przybliżała, bawiła się włosami, uśmiechnięta, mówiła, że fajnie, że wyszliśmy.

Do czego zmierzam? Poczułem lekki chłód tym tekstem, że "może kiedyś" - nie wiem jak to interpretować na zasadzie "może kiedyś :)" czy "może kiedyś - spierda*aj" ;)

Na spotkanie przyszedłem dobrze ubrany, dbam o formę i o siebie.. oczywiście zdaje sobie sprawę, że nie każdy się każdemu podoba, tym bardziej chciałem wyglądać - tym bardziej,że to piękna dziewczyna. Wiem też, że dostała zlewę od kogoś na studiach i na bank jest wolna (pewności, czy się z kimś spotyka oczywiście nie mam)

Co robić? Nie odzywać się, proponować spotkanie?

Nie mam problemu z poznawaniem kobiet, jak jeszcze wracałem tego samego dnia zaczepiła mnie obca dziewczyna na mieście, czy nie idę z nią do klubu. Nie piszę tego po to, żeby się pochwalić, bo oczywiście nie raz dostałem zlewy, albo sam kogoś olałem.. po prostu  dziewczyna z randki mi się bardzo spodobała i fizycznie i mentalnie..

Pozdrowienia serdecznie dla wszystkich użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wiesz napisałeś jej w "w wolnej chwili" to tak jakbyś też proponował jej spotkanie kiedy będziesz się nudził i tak z braku laku. No bo jak by Ci zależało to czas się znajdzie.  Widać laska konkretna to dość konkretnie odbiła piłeczkę, widać w nie jedne klocki grała. Jak Ci się podoba to bez krępacji się umawiaj z nią znów, pilnuj się co gadasz, ją obserwuj i nie daj się wciągać w babskie gierki, i inne shit-testy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpowiedź tej dziewczyny, była na tym samym poziomie co pytanie i tu @Szwagier może mieć rację. Są dziewczyny przeczulone na punkcie własnej ważności i przez taką sytuację z kolegą i Twojego smsa, mogła poczuć się niedowartościowana.

Ale wg. mnie to Twoje myśli wybiegają za daleko. To było spotkanie koleżeńskie. Spotkaliście się pogadaliście i nic więcej. Spotkałeś się z nią jak z koleżanką. Po czym jeszcze spotkałeś innego kolegę. Pytanie podstawowe i zasadnicze. Czy ona wie cokolwiek o Twoich zamiarach? Czy z tego spotkania ona mogła wyjść z myślą, że nie chodzi Ci o kolegowanie się?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogła.. tym bardziej z tym tekstem w "wolnej chwili" mogłem dać jej to odczuć..

mam w planach teraz się do niej odezwać i spróbować ewentualnie przerobić relację :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi